زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

نظرسنجی: چه ورژنی از جوملا برای طراحی سایت مناسبه
این نظرسنجی بسته شده است.
جوملا 1.5.23 100.00% 3 100.00%
1.6.3 0% 0 0%
1.6.5 0% 0 0%
1.7 0% 0 0%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب ورژن جوملا برای طراحی سایت
۲۱-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #1
انتخاب ورژن جوملا برای طراحی سایت
دوستان برای طراحی سایت از چه ورژنی استفاده کنیم که در اینده تو اپدیتش
به مشکل بر نخوریم؟؟؟
سایت جوملا فارسی ورژن جدید 1.6.5 رو معرفی کرده که تا یک هفته بعد میادش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[highlight=#NaNNaNNaN]
جوملا 1.6.5 منتشر شد. این نسخه در راستای ارتقای آسان از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منتشر شده است، لذا توصیه می شود سایت های خود را هر چه سریعتر به جوملا 1.6.5 ارتقا دهید تا براحتی بتوانید از طریق مدیریت افزونه ها، جوملا را به نسخه 1.7 ارتقا دهید. ( جوملا 1.7، نوزدهم جولای منتشر خواهد شد )
[/highlight]
نظر اساتید چیه؟؟؟؟؟
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۴-۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ عصر
ارسال: #2
RE: انتخاب ورژن جوملا برای طراحی سایت
به نظر من 1.5.23 از همه بهتره فعلا .
چرا : چون 1.6 و 1.7 یه جواریی پر باگه .Eyes
امضاء madadii
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ صبح
ارسال: #3
دوست عزیزم
اگه هدف شما ارتقا به ورژن های بالاتر بدون دردسر و مشکلات هست بهترین گزینه همون جوملا 1.6 هست
ولی اگه نه هدف شما یک سایت با امکانات بسیار زیاد هست ( در حال حاضر و شرایط کنونی) از جوملا 1.5 استفاده نمایید
البته باید بگم که شما می تونید از جوملا 1.5 به جوملا 1.6 مهاجرت کنید و در آینده ای نزدیک به 1.7
موفق باشید
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ صبح
ارسال: #4
من هم با جناب مددی موافقم
1.5.23
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، madadii ، Reza Ganji
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ صبح
ارسال: #5
اگه از 1.5.23 استفاده کنم در اینده تو اپدیتش به مشکل بر نمی خورم.
بعد از اپدیت ماژول ها و کامپونتهای همه کار میکنن؟
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۴۸ صبح
ارسال: #6
منم با دوستان موافقم به نظر من جوملا 1.5.23 بهتره همین طور که دوستان گفتم به راحتی میتوانید در آینده به نسخه های جدید تر مهاجرت کنید.
البته باید به این نکته هم توجه کرد که قالبی که میخواهید طراحی کنید در چه زمینه ای می باشد در سایتهای پر بازدید و انجمن ها بهتر است از نسخه به روز آن استفاده کنید چرا که درصد خطا و باگ کمتری دارد .
اما باید توجه داشت وارد شدن ورژن جدید نظر کلیه کاربران رو به خودش جلب میکنه همه به دنبال این هستن که سیستم مدیریت خودشان را ارتقاء دهند و این یک مشکل خواهد بود چرا که استفاده از سیستمی که بعدا با به روز رسانی آن مشکل داشته باشیم توسعه نمی شود
همیشه به یاد داشته باشید هر ورژن جدیدی که از این سیستم مدیریت محتوا وارد دنیا وب میشود یه سری دوره آزمایشی رو طی میکند درسته نسخه آزمایشی این جوملا به پایان رسیده ولی همچنان دارای باگ خواهد بود پس بهتر است از همان نسخه ای که در بالا گفتم استفاده کرد البته این نظر من دوستان دیگه ای در زمینه این سیستم محتوا اطلاعاتی دارند قرار دهند تا نتیجه بهتری از این نتیجه گیری به دست آوریم
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، madadii ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان