زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ
۱۴-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #1
Tongue دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ
با درود خدمت دوستان گرامی
تصمیم گرفتیم تو عید نوروز هدیه ای بدیم خدمت دوستان ولی خوب تصمیم خیلی بزرگتر از این حرفا شد و بر این اساس از این به بعد قالب های وردپرس و پی اسدی های رایگان تو اینترنت رو رایگان تبدیل به قالب جوملا می کنیم و انتشار می دیم که دوست داری هفته ای 2 الی 3 قالب برای دانلود قرار بدهیم

اولین قالب برای شروع یک قالب بسیار زیبا و حرفه ای هست که منتشر می کنیم

انتشار فردا 14 فروردین ساعت 12

اسکرین شات قالب :
[تصویر:  26944139647340837236_Firefox_Screenshot_...52540Z.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این قالب برای جوملا 2.5 درست گردیده و کاملا بهینه سازی کد شده و موقعیت های زیادی در آن نهفته

دانلود :
به زودی لینک دانلود قرار می گیرد
لطفا مدیران این پست با پست اول اقدام کنند

لینک دانلود ( به علت اینکه انجمن فقط تا 260 کیلو بایت امکان پیوست داره در آپلود سنتر های زیر آپلود کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیغام دست نوشته :

همیشه در وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا یکی از مواردی که بهش توجه زیاد می شود شکل ظاهری می باشد مخصوصا در سیستم مدیریت محتوای وردپرس ولی در جوملای فارسی و مخصوصا در ایران به علت بعضی از موارد همیشه این خلع بوده . به همین منظور تصمیم گرفتیم برای توسعه و حق انتخاب بیشتر به کاربران و جذب ترافیک بیشتر به سمت جوملا قالب های وردپرس و پی اسدی های ارسال از کاربران و همینطور قالب های اختصاصی رو تبدیل کرده و برای عموم به اشتراک بگزاریم تا باشد این امر که کاربران بیشتری به این کمپین بپیوندند و جوملا نیز توسعه پیدا بکند

بدهی می باشد در این بین برای گروه نیز تبلیغاتی باشد تا کاربران نیز بیشتر جذب این کار شوند به همین منظور و دلیل دوم که به شرح زیر می باشد این قالب ها کد می شوند ولی استفاده نامحدود می باشد

دلیل اصلی کد شده :
در تمام قالب های منتشر شده جوملا به هیچ عنوان هیچ طراحی از همه دانسته های خودش برای طراحی رایگان استفاده نمی کند تنها دلشلش نیز حقوق کپی رایت و بازار کاری در این مغوله می باشد به همین ترتیب ما تصمیم بر این قرار دادید یک قالب 100 درصد اوکی را منتشر بکنیم و از api های اختصاصی جوملا نیز استفاده کنیم بجای آن قالب را کد نماییم

تمامی قالب ها تست شده و بودن مشکل می باشد . این هدف خیلی فراتر از تبلیغات کپی رایت می باشد

درخواست :
از همه دوستان درخواست داریم چه گرافیست چه فارسی کننده های قالب برای ساخت یک دایرکتوری مناسب برای قالب های جوملا اگر طراحی دارند یا قالبی را رایگان می خواهند منتشر کنند در همین انجمن پیغام خصوصی بکنند تا بعد از آماده سازی منتشر گردد

اطلاعات بیشتر در مورد این قالب دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در این فایل های قالب یک فایل وجود دارد به نام tm.php این قایل به زودی توسعه پیدا می کند و یک مدیریت قالب ایجاد می نماید ولی شما می توانید با تغییر اسم قالب لگوی وب سایت رو تغییر بدهید

بسته آماده این قالب نیز آماده می باشد ولی بعد از انتشار 20 قالب دیگر که همه نیز آماده می باشد در وب سایت نیز منتشر می گردند در این بازه دوستانی که از این قالب توانسته اند بسته های خوب در کاربرد های دیگر از جمله فروشگاه و .... درست کنند خواشان برای ما نیز ارسال کنند تا بسته را نیز منتشر کنیم

بالا بردن اعتماد به نفس رابطه مستقیم با خلاقیت دارد
با تشکر و امید سالی پر برکت برای شما عزیزان
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، vahid.exe ، soldooz ، Pourdaryaei ، majid33 ، mahan ، محمدرضا بهارلو ، Mojtaba Pordel ، azita_g20
۱۵-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #2
RE: دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ
دانلود قالب دیگر اسکرین شات در زیر هست ( عید تمام شده ما تازه می خوایم عیدی بدیم )

[تصویر:  400px-blog-haydra-joomla.png]

به علت اینکه فایل بیشتر از 200 کیلو بود تو انجمن نتونستم اپلود کنم در لینک زیر می تونید توضیحات در مورد قالب و دانلود کنید

به زودی قالب های بیشتر

دوستان کسی دوست داشت می تونه بسته دلخواه از این قالب درست کنه و برای عموم منتشر کنه

اگر ترافیک این پست بالا بره انشااالله قالب های بیشتر منتشر می کنیم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط vahid.exe ، محمدرضا بهارلو ، milad0098 ، Mojtaba Pordel ، azarman ، shahnaz
۱۷-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۶ عصر
ارسال: #3
دانلود قالب دیگر برای وب سایت های عمومی و دانلود
[تصویر:  flatvb-joomla-thems.png]
به علت اینکه فایل بیشتر از 200 کیلو بود تو انجمن نتونستم اپلود کنم در لینک زیر می تونید توضیحات در مورد قالب و دانلود کنید

انشاالله هر چند روز یک قالب به اشتراک می زاریم تا دوستان انتخاب بیشتری داشته باشند
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط vahid.exe ، Mojtaba Pordel ، azita_g20 ، shahnaz
۱۷-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ عصر
ارسال: #4
تشکر اقای شهریار .

لطف میکنید قالب فروشگاهی قرار بدهید ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #5
درود خدمت شما دوست گرامی مشکل اصلی فلنه نبود psd فروشگاهی می باشد که بنده در اینترنت بر اساس نیاز شما یک سری جستجو کردم یک سری psd های آماده برای یک سایت فروشگاهی رو دانلود کردم که عکساشو می زارم امید هست که آخر هفته برای برای بتدیل

[تصویر:  38438139679329231052_Index_BookShop_Temate.jpg]

,

[تصویر:  20442139679338437224_ecommerce-psdtemate.jpg]

,

اینم بیشتر برای وب سایت های معاملاتی بدرد می خورد

[تصویر:  12308139679352522189_PSD_Web_Temate_-_Pr...ebsite.png]

البته این سری قالب ها پشت هم منتشر نمی شد بیشتر سعی می شه بین قالب های دیگر منتشر کنیم که بازدید بیشتری روش پیاده سازی بشه
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط vahid.exe ، azita_g20
۱۸-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۲۳ صبح
ارسال: #6
تشکر .

psd اولی خیلی خوب هست . اگر زحمتش را بکشید عالی میشود .
۳۰-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #7
خبري از قالبهايي كه psd گذاشتيد نيست؟
۳۰-۲-۱۳۹۳, ۰۶:۵۶ عصر
ارسال: #8
درود دوست گرامی
کمی مشغول هستم و متاسفانه در انجمن کمی سرد طی شده این طراحی ها و نمی دونم دوستان حتی برای گرفتن طراحی رایگان هم نمی خواهند چند طراح بزنند ارسال کنند
بنده برای طراحی نیاز به طراح های ایران و زیبا دارم

اگر پی اسدی خوب دارید درخور تبدیل ارسال کنید تا این هفته ها منتشر کنم
امضاء shahryar warez
)

۲۲-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #9
دانلود قالب اختصاصی و فارسی tiny جوملا شاپ
دوست عزیز بعد از نصب قالب، ارور ioncube 8.1loader میده . پی اچ پی سرورهم زیر 5.3 هست آیا راهی داره که اشکال برطرف شه؟
امضاء shahnaz
پرواز باور پرنده ایست که به پرواز می اندیشد
دلیل پرواز پر نیست ، زندگی قانون باورها و لیاقت هاست
۲۲-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #10
درود
خیلی ساده به مدیریت سرور بگید ioncube نسخه شما رو لودرشو نصب کنه رایگان هست براشون و مدیر سرور هم اطلاع داره نسبت به این موضوع و روی سرور های معتبر نیز فعال می باشد
موفق باشیدDrink
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط shahnaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان