زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۲۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول فارسی معرفی محصولات جوملا 2.5 و 3.0 Image Caption Module
۱۲-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #1
Wink ماژول فارسی معرفی محصولات جوملا 2.5 و 3.0 Image Caption Module
:j25:joomla 3.0Module
[تصویر:  image-caption.jpg]
این ماژول با نام Image Captin Module محصولی از سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاربرد های زیادی میتونه داشته باشه.
نام اصلیش capton هست که بعد از ترجمه فکر کردم که بهتره اسمش هم عوض بشه اما ترجمه ی نام اصلی هم چیز جالبی نمیشه.
گفتم این ماژول یکی از بهترین کاربرد هایی که داره معرفی محصوله.به این شکا که یه عکس وجود داره که با رفتن موس روی اون یه نوشته روش میاد که میتونه توضیحاتی درباره ی محصول باشه و یک لینک در انتها که کاربر رو به صفحه ی محصول انتقال میده.رو همین حساب اسمشو گذاشتم:ماژول فارسی معرفی محصولات
این ماژول کاملا فارسی و راستچین شدست.
نکاتی رو که لازم میدونم بگم:
در ماژول قسمتی به نام لینک وجود نداره و برای ایجاد لینک باید از کد HTML در متنتون استفاده کنید.
این ماژول نیز مانند دیگر ماژول های jextensions.com امکان غیر فعال کردن جی کوئری رو داراست.
در این ماژول می توانید ابعا تصویر،رنگ نوشته،رنگ پس زمینه و ... رو به دلخواه تغییر بدید.
و ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید.

فایل‌(های) پیوست شده
mod_je_caption_j23&30_parsjoom.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 374
اندازه 17.56 کیلوبایت

امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mohi ، رضاندیمی
۲۱-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۵۳ عصر