زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با پلاگین YT Framework
۸-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ عصر
ارسال: #1
مشکل با پلاگین YT Framework
سلام دوستان خوبم

سایت من با پلاگین YT Framework مشکل دارد و نمی تونم فعالش کنم و به همین خاطر قالب هایی که نیاز به این فریم ورک دارند را نمی تونم استفاده کنم و زمانی که فعالش می کنم این پیام روی صفحه سایتم می یاد

Fatal error: Cannot redeclare class Browser in /home/mathhome/public_html/plugins/system/yt/includes/site/lib/browser.php on line 139

هر چه قدر سعی کردم نتونستم مشکل را حل کنم . نمی خوام سایت را پاک کنم و از ابتدا نصب کنم لطفا من را راهنمایی کنید . خواهش می کنم اگه کسی راهکاری داره بهم بگه تا مشکل من حل بشه .

آدرس سایتم این هست : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با پلاگین YT Framework
با سلام
دوست عزیز شما از بسته نصبی پلاگین های خاص قالب را جدا و اقدام به نصب کنید مشکل حل می شود
اگر قالب مورد نظر به صورت جدا دانلود شده صدرصد پلاگین مربوطه به همراه قالب موجود می باشد
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۹-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۵۹ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل با پلاگین YT Framework
درود
اگر فقط مشکلتون نمایش خطاها است و مشکلی در کارکرد پلاگین و قالب ها وجود نداره پلاگین زیر را دانلود و نصب کنید سپس کافی است از مدیریت پلاگین ها فعالش کنید تا دیگه خطاها نمایش داده نشه.

اگر هم در کارکرد سایتتون مشکلی ایجاد کرده آخرین ورژن پلاگین رو از سایتش دانلود و نصب کنید شاید مشکل حل شد.

یا علی.

فایل‌(های) پیوست شده
System-jferror.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 260
اندازه 1.52 کیلوبایت

امضاء net711
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، shaban532 ، Pourdaryaei
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان