زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهینه سازی صفحه در جوملا برای موتور جستجو گر
۱۹-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۰۹ صبح
ارسال: #1
بهینه سازی صفحه در جوملا برای موتور جستجو گر
1-من وقتی تنظیمات سئو سایت رو فعال می کنم هیچ کدام از صفحات بالا نمیاد و با ارور 404 مواجه میشوم
2-بعد اینکه اگه بخوام آدرس یک صفحه در جوملا قابل ویرایش باشه چه کاری باید انجام دارد مثلا اگه یک فرمی تو فرم سازها ایجاد می کنم آدرس صفحه با نام کامپوننت بوده که این خودش باعث می شود تا موتورهای جستجوگر نتوانند صفحه مورد نظر را جستجو کنند.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: بهینه سازی صفحه در جوملا برای موتور جستجو گر
بهتر است شما از افزونه هاي مخصوص اين كار استفاده كنيد مانند Acesef كه جومينا فارسي هم كرده.
قبل از اين كار يك بك اپ كامل بگيريد تا در صورت مشكل بتوانيد بازگرداني كنيد!
فايل htaccess.txt را تغيير نام داده و به htaccess. تغيير دهيد يعني يك نقطه در اول نام فايل و بدون پسوند.
اين كار دردسرهاي خودش را دارد و توجه داشته باشيد كه سايت رو ببنديد و بك اپ كامل بگيريد و سپس شروع به نصب و تغييرات كنيد!
اگر هم نخواهيد از اون افزونه استفاده كنيد باز هم بايد فايل بالا را تغيير نام دهيد و بعد سئو را فعال كنيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱۹-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ صبح
ارسال: #3
RE: بهینه سازی صفحه در جوملا برای موتور جستجو گر
یه فایل با این نام وجود داره یعنی 2 فایل با نامhtaccess. و دیگریhtaccess.txt
و 2 فایل index.php و دیگری index2.php
یک فایل به نام INSTALL.php وجود دارد از دوستان کمک کنند ببینم این فایلها برای چی تو هاست به وجود آمده آخه من قبلا فایل htaccess.txt را تغییر نام داده بودم به htaccess. ولی دوباره یکی با این نام به وجود آمده
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان