زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امنیت در جوملا برای جلوگیری از شل ها و اسکریپت های مخرب
۱۹-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۵۴ صبح
ارسال: #1
امنیت در جوملا برای جلوگیری از شل ها و اسکریپت های مخرب
خوب برای امنیت سایت خود در جوملا راه های زیادی وجود داره که از در افزونه های مختلف این کار انجام میشود.
اینجا چند نمونه امنیت برای شما قرار می دهم امیدوارم که مورد تایید دوستان باشد .
البته پیشکسوتان جوملا منو ببخشند این مطالب رو برای کسانی نوشتم که مثل خودم مبتدی هستند وتازه پا در جهان وب و جوملا گذاشتند.
[align=RIGHT DIR=RTL]یکی از بهترین راههای جلوگیری از نوشتن یا هک فایلهای تنظیمات اسکریپتها(نرم افزارها - سی ام اس ها) غیر قابل نوشتن کردن آنهاست [/align]
پیشنهاد میکنیم سطح دسترسی فایلهای
index.php
یا
index.htm
سایت خود را روی 400 ست کنید.
در جوملا فایل
configration.php
را در هاست خود 444 کنید.
همیشه مطمئن باشید که فایلهایی که روی هاست خود آپلود میکنید ویروس و شل ندارد (اکثر اسکریپتهای نال شده - کرک شده دارای فایلهای ویروسی هستند)
[align=RIGHT DIR=RTL]بهتر است از آپلود فایلهایی که به سالم بودنشان اطمینان ندارید خودداری کنید و فایلهای مشکوک را پاک کنید[/align]
کنترل پنل هاست شما
virus scanner
دارد ولی فایلهای شل ویروس محسوب نمیشود و ویروس اسکنر آنها را نمیتواند رد یابی کند.
همیشه از رمز های امن استفاده کنید.
همه ما ها میدانیم که در کشور ما قانون کپی رایت وجود نداره و همه ما همیشه از برنامه های رایگان و کرک ها استفاده می کنیم که این خود یک مشکل بزرگ محسوب میشود.
خوب ما از افزونه هایی استفاده میکنیم که اکثرا آنها نال شده هستند
کنترل پنل هاست شما
virus scanner
دارد ولی فایلهای شل ویروس محسوب نمیشود و ویروس اسکنر آنها را نمیتواند رد یابی کند.
خوب از دوستان اگه کسی اطلاعاتی از شل ها و اسکریپت های مخرب دارند لطف کنند قرار بدند تا کسانی که مثل خودم مبتدی هستند بتوانند استفاده کنند.
مانند راه های شناسایی شل ها و یا اسکریپت های مخرب

[align=RIGHT DIR=RTL]
[/align]
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mking ، mogtabaa ، پیام عمرانی ، shabany
۵-۵-۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: امنیت در جوملا برای جلوگیری از شل ها و اسکریپت های مخرب
بعضی از موراد رو می تونید به راحتی اگر مدیریت سرور اجازه داده باشه شما غیر فعال کنید مثل آپلود شل و ......
که در فایل php.ini هست و اگر هم شلی آپلود شد یا باید از لینک بزنه شما رو که پیشنهاد می کنم اگر سایتی ملیونی دارید حتما کلیه کامپوننت هارو تغیییر اسم و جدول بدید نگران کپی رایت نباشی با من Tongue همیشه از جاهای معتبر دانلود کنید مخصوصا اسکریپت ها
مدیریت sef رو در جوملا ایجاد کنید تا وقتی شل از لینک یک کامپوننت بخوان آپلود کنند نتونند به سادگی لینک رو پیدا کنند
پیروز باشیدStrong
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking ، پیام عمرانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان