زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اشکال در فید برنر گوگل
۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ عصر
ارسال: #1
اشکال در فید برنر گوگل
با سلام و احترام
من یک اشکال در فید برنر گوگل دارم در این خصوص که جدیدا مطالب جدید برای کاربران عضو ارسال نمی شود. من خودم با دو ایمیل در آن عضو هستم و خودم آنها را دریافت نمی کنم. بفرمایید که مشکل از کجاست؟
با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: اشکال در فید برنر گوگل
با سلام
دوستان لطفا کمک کنند. من خیلی با این موضوع مشکل دارم
۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ صبح
ارسال: #3
من هنگامی که در اکانت فید برنر خود روی لینک زیر که فکر میکنم متعلق به من است کلیک میکنم ارورهای زیادی از جمله 500 و 502 برایم یادآوری میکند. فکر می کنید مشکل از کجاست؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ عصر
ارسال: #4
درود خدمت شما دوست گرامی
مشکل از آر اس اسی هست که به فید برنر معرفی کردید خودتون صفحه زیر رو اگر باز بکنید می بنید که اصلا آر اس اسی وجود ندارد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ عصر
ارسال: #5
با سلام
دوست خوبم، شما درست می فرمایید چون بعد از گذاشتن این پیام آنرا حذف کردم. اما مشکل از آر اس اس است چون دیگر آر اس اس مرا قبول نمی کند اما امتحان کردم آدرس آر اس اس سایت دیگرم را که معرفی کردم، قبول کرد. بنابراین شما می توانید آر اس اس سایت مرا در سایتم مشاهده بفرمایید و ببینید که چه اشکالی دارد که پذیرفته نمی شود.
با سپاس
۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ عصر
ارسال: #6
حداقل یک نفر اظهار نظری کند که احساس کنیم سوالمان دیده شده است
۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ صبح
ارسال: #7
سلام
مشکل من اینست که فید برنر، لینک آدرس آر اس اس مرا نمی پذیرد و در هنگام معرفی به فید برنر، چنین صفحه ای باز می شود:

Received HTTP error: "Unable to load renderer class" while fetching source feed.

Identify Feed Source

Back to My Feeds
The feed URL you entered is:

We could not find a valid feed at that address. Here are some possible reasons this might have happened:

Is the feed valid? Confirm its validity now.
The feed your site already creates needs to be “valid enough” to work with FeedBurner. This post from the FeedBurner Help Center explains why technical validity matters.
Are you using the URL of the web page or the URL of the feed?
FeedBurner is usually able to "auto-discover" your feed from a web page, but in this case we didn't find any related feeds. You may want to enter the URL of the feed directly.
Is the URL is misspelled or a copy+paste action didn't work?
If that's the case, please try again.
۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ صبح
ارسال: #8
دوست عزیزم اصلا آر اس اس شما سالم نیست که گوگل قبول کنه

وقتی باز می کنید می بینید یک عدد 1 قرار داده شده

شما باید اول مشکل فیدتون حل کنید بعد به گوگل فیدبرنر معرفی نمایید

به صورت مثال فید برنر بنده
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، alireza10025
۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۲۵ عصر
ارسال: #9
با سلام
شهریار عزیز ممنون از راهنمایی شما
اما لینک آر اس اس را که ملاحظه بفرمایید می بینید که طبق دستورات و قوانین درست شده است. در ثانی همان لینک که شما می فرمایید عدد یک را نشان می دهد در کلیک های دوم و سوم و یا رفرش همان صفحه نشان دهنده عدد 1 ، درست می شود.همچنین اگر به پایین سایت بنده مراجعه بفرمایید من یک فید آر اس اس هم توسط مدیریت ماژولها و با استفاده از خروجی سایت ساخته ام که دقیقا همین لینک آر اس اس را ارائه نموده است بنابراین بفرمایید که چگونه لینک آر اس اس را اصلاح کنم
با سپاس
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان