زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ترتیب بندی مطالب صفحه اصلی
۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ عصر
ارسال: #1
ترتیب بندی مطالب صفحه اصلی
سلام ، یک مشکلی برام پیش اومده که مطالب جدید در سطر صفحه قرار نمیگیرند ، تنظیمات منوی اصلی هم بنظر درست میاد ، نمیدونم کجا رو اشتباه میزنم ، الان گیج شدم ...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مطلبی که الان قرار دادم زیر مطلب چند روز پیشه
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۷ عصر
ارسال: #2
RE: ترتیب بندی مطالب صفحه اصلی
اطلاعات مدیریت رو پیام خصوصی کنید بررسی کنم
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #3
مشکلتون رو بررسی کردم همکار عزیزم

مشکل از دسته بندی مطالبتون هست
اگر دقت کرده باشید، دو خبری که از مجموعه بسکتبال بود، به درستی نمایش داده میشد و خبر اول مربوط به مجموعه فوتبال بود.

تنظیمات رو براتون انجام دادم که مجموعه ها رو جدا نکنه و مطالب رو بر اساس تاریخ مرتب میکنه
منزل نبودم الان رسیدم و نگاه کردم
بخاطر دیرکرد شرمنده
یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ صبح
ارسال: #4
مرسي ممنونم ، دقيقا ً متوجه نشدم چطور شد ، قسمت مجموعه ها رو دستكاري كرده بودم ؟!
امضاء Pourdaryaei
۶-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ صبح
ارسال: #5
Eyes

بیخیال آقا درست شد دیگه خخخخخخخخخخ RoseBlush
امضاء سعید حمزه زاده
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان