زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک برای ادیتور خاص افزودن مطلب برای سایت خبری
۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ عصر
ارسال: #1
کمک برای ادیتور خاص افزودن مطلب برای سایت خبری
سلام ادیتور افزودن مطلب در حالت معمولی و یا پیشرفته که مثلا tiny باشه برای مشتریانی که سایت خبری از ما میخوان مشکله و قطعا اونا نیاز دارن تا این افزودن مطلب جدید به آسونی با یه فرم ثابت از قبل باشه که جای عکس در تیتر مطلب به سادگی قابل بارگذاری باشه و برای کاربر مشکل نباشه که هی استایل رو تنظیم کنه.

حالا آیا برای یه وب سایت خبری میشه همچین ماژول یا کامپوننتی رو پیدا کرد که مشابه عکس های پیوستی بشه خبرگذاشت؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ صبح
ارسال: #2
RE: کمک برای ادیتور خاص افزودن مطلب برای سایت خبری
والا اکثر فیلدها مثل خود جوملاست بجز روتیتر و زیرتیتر که میتونید سفارش بدید براتون اضافه کنم در هسته جوملاتون

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط lotfi.mcitp
۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ صبح
ارسال: #3
ممنونم اگه این کارو کنید ممنون میشم چون خودم وقت ندارم زیاد بشیم تو کدا دست ببرم، زیادم این کارو نکردم
تا اینجاشم وب سایتو خیلی پیش بردم قبلش زیاد بلد نبودم الان که شاغل شدم وقت کم دارم.
ممنون چطور باید به شما سفارش بدم آقا سعید؟Pardon
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #4
از طریق پیام خصوصی

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان