زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلی در نصب کامپوننت sobi pro
۱۴-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۴۵ عصر
ارسال: #1
Sad مشکلی در نصب کامپوننت sobi pro
با سلام خدمت تمامی کاربران تالار پارس جوم در حال ترجمه کامپوننت com_sobipro_1.0_RC3 هستم و 90 درصد کارهم به پایان رسیده که بزودی این کامپوننت رو منتشر می کنم ولی یه مشکلی برام پیش اومده ،اینه که وقتی می خوام این کامپوننت رو نصب کنم این ارور رو می ده"متأسفانه مشکلی در بارگذاری فایل به سرور پیش آمده است."این سیستم وقتی بخش کاربریش رو ترجمه کردم نصب کردم و امتحان هم شد مشکلی نداشت ولی نمی دونم چرا دوباره این سیستم روی سایت نصب نمی شه من و اقای پردل هر دو امتحان کردیم ولی برای ما هیچ کدام نصب نشد بنا بر این شد که این مشکل رو توی تالار برطرف کنیم تا سریعا نسخه یکامل فارسی اون رو منتشر کنم
لینک دانلود کامپوننت:
mybnd.net/other download/com_sobipro_1.0_RC3.zip
دوستان این کامپوننت رو این نسخه ی ایی رو که نصفه ترجمه شده رو و هم نسخه انگلیسیش رو نصب کنند ببینن اصلا براشون نصب می شه و مشکلش از کجاست
برای من و اقای پردل که هیچ کدومش نصب نشد.
امضاء سجاد ابراهیمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط tarantino ، شاهین سمیع عادل
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۹-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ عصر
ارسال: #11
RE: مشکلی در نصب کامپوننت sobi pro
همينطور كه جناب طالبي فرمودند , منم يكي دو روز پيش اين كامپوننت رو تست زدم ؛ تا اين قسمتي كه تست ها رو انجام ميده پيش رفت ولي يكسري پيش نياز گويي لازم داشت كه پرچم قرمز زد و كامپوننت بدرستي نصب نشد ؛ بعدش هم خطا ميداد
امضاء Pourdaryaei
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۳-۴-۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ عصر
ارسال: #12
مشکلی در نصب کامپوننت sobi pro
دوستان اگر مشکل حل شده لطفا در انجمن آپلود کنید ما هم استفاده کنیم

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان