زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منوي زيبا RokNavMenu
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #1
Wink منوي زيبا RokNavMenu
با سلام خدمت تمامي دوستان
توي انجمن خودمون داشتم مي گشتم ديدم توي بحث منوي آبشاري پيشرفته (ARI Ext Menu) که جناب آقاي گنجي گذاشته بودند بحث و گفتگو شده بود. در صفحات بعد يکي از دوستان از ماژول منوي بسيار زيباي (rocketmenu) منو رو گذاشته بود. فقط يه مشکل اساسي داشت اون هم منوها از سمت چپ نشون مي داد. من هم خيلي دنبال راست چين کردنش بودم تا با يکمي شانس تونستم پيداش کنم. براي همين اين تاپيک رو به صورت جدا گانه زدم تا دوستاني که اين منو رو نديدند ببينند.(البته با اجازه مديريت محترم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

براي راست چين کردن منو فايل (template.css) و اگر راست چين بود فايل (template_rtl.css) در قالب سايت را با برنامه هاي ويرايشي مثل (Notepad++) باز کرده و id که موقعيت ماژول در آن قرار دارد را پيدا کنيد و گزينه هاي زير را به آن اضافه کنيد.(براي آن دسته از دوستاني که id خودشون رو پيدا نکردند مي تونند فايل index.php قالبشون رو باز کنند و به دنبال موقعيتي که در ماژول تعريف کردند بگردند بعد از کلمه div نام id نوشته شده است)
text-align:right;
padding-bottom:30px;
البته در قسمت دوم منظور از 30 فاصله منو با سطر پايين آن مي باشد. که مي توانيد آن را کم و زياد کنيد.

در ضمن براي اينکه منو رو راست چين کنيد از فايل (fusion.css) که براي دانلود گذاشتم استفاده کنيد و اونو در مسير (modules---mod_roknavmenu---themes---fusion---css) کپي کنيد تا منو ها درست بشن.
لينک دانلود فارسي ماژول توسط جومينا رو گذاشتم. اميدوارم خشتون بياد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(اون هم فارسي و راست چين شده)

فایل‌(های) پیوست شده
mod_roknavmenu.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 601
اندازه 101.65 کیلوبایت

fusion.css
نوع فایل .css
دفعات دانلود 224
اندازه 5.69 کیلوبایت

امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji ، aftab ، شاهین سمیع عادل ، mojdeh6583 ، molana_rumy ، delshad1522 ، farjadp ، shafiee ، memare-ahvaz ، hasan512 ، btheme
۱۶-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #2
RE: منوي زيبا RokNavMenu
سلام
من این ماژول رو در قالبم قرار دادم ولی گزینه ای که بتوانم ان را افقی کنم ندیدم. در ضمن منوهای شما به رنگ طوسی است من چگونه می توانم برای منو رنگ تعیین کنم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۱۲ عصر
ارسال: #3
با سلام
Blushببخشيد دوست گرامي الان مطلب شما رو تازه ديدم. دليلش هم مي شه گفت به خاطر اين انجمن خيلي خوب که مطالب سريع گذاشته مي شه و قبلي ها رو نمي شه توي ارسال هاي جديد ديد به هر حال.
در مورد سوال اول اين که شما در بخش مديريت
قالب منوي آبشاري را بر روي(Default Fusion) قرار دهيد و نيز موقعيت قالب خودتون رو مشخص کنيد و اگه موقعيت مناسب براي منو نداريد بايد اون رو ايجاد کنيد. ( نحوه ايجاد کردن موقعيت جديد رو در همين انجمن جستجو کنيد يکي از دوستان به طور کامل توضيح داده است)
در مورد سوال دوم نيز شما مي تونيد به مسير (modules\mod_roknavmenu\themes\fusion\images) برويد و بر روي فايل هاي عکس رنگ هاي مورد نظر خودتون رو اعمال کنيد. و همچنين مي تونيد با ويرايش کردن فايل (fusion.css) رنگ نوشته هاتون رو نيز تغيير بدهيد. با تشکر

امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، سجاد ابراهیمی ، شاهین سمیع عادل ، shafiee ، memare-ahvaz ، ariatm
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۰۱ صبح
ارسال: #4
با سلام

میخواستم روی سایتم یه منو با قابلیت دسته بنده روی سایت ایجاد کنم البته این یه درخواست جدیده و ربطی به موضوع بالا نداره
میشه راهنمایی کنید که از کدوم ماژول ها میشه استفاده کرد؟
دقیقا مثل منویی که به عنوان آرشیو دسته ای توی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کرده و یا منوی که تو این سایته دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #5
از منو زیر میتونید استفاده کنید ولی باید پلاگین وارث فعال باشه
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط احسان افشاری ، صدرا حسابی ، ofr.ir ، mking
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #6
ممنون از راهنماییتون
این همون منو درختیه که مورد نظر بندست؟
۲۵-۱۰-۱۳۹۰, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #7
براتون swMenuPro رو میل کردم طبق درخواستی که در پیغام خصوصی دادید، روی حالت Tree Menu System بسازید منو رو.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، ofr.ir ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان