زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منو آکاردئونی که بتونه در تنظیمات سئو مشکلی نداشته باشه
۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #1
منو آکاردئونی که بتونه در تنظیمات سئو مشکلی نداشته باشه
سلام دوستان . من اخیرا تنظیمات بهینه سازی سئو را فعال کرده ام و مطالب موجود در منوی افقی اصلی جوملا بدون هیچ مشکلی آدرسش رو کوتاه و بهینه نشان می دهد در حالی که صفحات مو جود در منوی آکاردئونی که توسط ماژول زیر ایجاد شده در صفحه فارسی نمی تونه نشون بده جالبه چون سایتم دو زباده هست در صفحه انگلیسی در بعضی از صفحات منوی مورد نظر ایجاد شده مشکلی نداره اما در صفحات فارسی این منو اصلا نشون نمی ده .لطفا کسی کمکم کنه . بعضی ها می گن این ماژول نمی تونه فارسی رو خوب ساپورت کنه ، یکی می گه از bt menu فارسی شده یا ساپورت فارسی می کنه استفاده کن ... نمی تونم پیداش کنم

mod_vtem_accordion_menu_v1.3_j1.6-2.5 ماژول نصب شده

اینم سایتم خودتون هم ملاحضه بفرمایید منوی بالا کوتاه است و نام مستعاری که گذاشتیم نشون می ده ولی منوی آکاردئونی سمت راست طولانی بود و با عدم نمایش نام مستعار صفحات است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیا کسی منوی آکاردئونی که بتونه با بهینه سئو مشکلی نداشته باشه سراغ داره ؟ به من کمک کنید ... سپاسگذارم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۲ ۰۵:۴۷ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: منو آکاردئونی که بتونه در تنظیمات سئو مشکلی نداشته باشه
شما از نام های مستعار مناسب استفاده نکردید و برای همین بجای نام مستعار اون منوها تاریخ و عدد نمایش داده میشه.منویی که برای این منظور ایجاد کردید باید همه ایتم هاش رو ویرایش کنید و از نام های مستعار مناسب و کوتاه استفاده کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sb2max ، milad0098 ، fidoman
۱۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #3
RE: منو آکاردئونی که بتونه در تنظیمات سئو مشکلی نداشته باشه
سپاس حل شد. شما همیشه به من کمک می کنین . جالبه من مشکلم رو در خیلی جاها مطرح می کنم و فقط شما راه حل مناسب ارایه می دهید . سپاس بزرگوار ... سپاسInlove
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان