زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی تشخیص کد مخفی استفاده شده در قالب
۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ صبح
ارسال: #1
Information چگونگی تشخیص کد مخفی استفاده شده در قالب
:j25:

با سلام چگونه میتوان به وجود و عدم وجود کد مخفی در قالب پی برد؟
من قالب زدتی galosa را از سایتی دانلود کردم ولی از این بابت که کد مخفی و یا سایر تغییرات اضافی در آن باشد مطمئن نیستم؟
آیا دوستان در میان قالب های فروشیشون این قالب رو هم دارن؟

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ صبح
ارسال: #2
RE: چگونگی تشخیص کد مخفی استفاده شده در قالب
شما باید سورس قالب رو با استفاده از مرورگر و یا نرمافزار notepad برای لینکها و کدهای مخفی بررسی کنید
امضاء sasanu
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط yokhsan ، boost ، داوود حسینی
۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ صبح
ارسال: #3
یکی از سایت های ایرانی بود که یه قالب رایگان گذاشته بود ولی توضیح داده بود که جهت حمایت از سایت خودشون یک کد مخفی (فکر کنم جهت بالا بردن آمار بازدید) درون قالب هست که صفحه ای رو همراه با لود سایت باز میکنه به طوری که بازدید کننده متوجه نمیشه و دیده نمیشه.

آیا امکانش هست که کد هایی رو استفاده کنند که از جای دیگه لود بشه و نشه با روش شما پیداش کرد.

(من قالبی رو سفارش داده بودم که در فوتر اسم طراح قالب رو قرار داده بود که از کد های لود شونده استفاده کرده بود.)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۶-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ صبح
ارسال: #4
امکان داره

برای مخفی کردن راههای مختلفی وجود داره ولی در اکثر قالبها کدها قابل شناسایی و ویرایش هستند
اگر کمی تجربه داشته باشید به راحتی میتونید کدها رو حذف کنید

در صورتیکه آشنایی ندارید ویا نمیتونید کدها رو پیدا کنید میتونید به دیگران بدید
در همین انجمن درخواست بدید تا دوستانی که وقت دارند براتون انجام بدند ضمنا توجه کنید که :

*******در صورتیکه سازنده یا طراح قالب اجازه حذف لینک و کدها رو نداده بهتره اینکار رو نکنید یا ازشون اجازه بگیرید ویا از قالبهای دیگه ای استفاده کنید*******
امضاء sasanu

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fidoman ، yokhsan ، boost ، داوود حسینی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان