زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۰۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت سایت شما در 350 یا 500 یا .... موتور جستجو
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #1
ثبت سایت شما در 350 یا 500 یا .... موتور جستجو
با سلام و خسته نباشید

من یک سوال در باره این سایت هابا این مضمون که ( ثبت سایت شما در 350 یا 500 یا .... موتور جستجو ) دارم

1 ایا این ادعائی که میکنند درست است واقعا سایت را در همه 350 یا 500 موتور جستجو ثبت مکنند
واگر درست است شما کدام سایت را پیشنهاد میکنید

2 - به نظر شما اساتید سایتم را در این سایتها ثبت کنم
یا بصورت دستی در گوگل و یاهو و یا .... ثبت کنم

ممنون و متشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط zaban26
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #2
RE: ثبت سایت شما در 350 یا 500 یا .... موتور جستجو
شما اگر اصول سئو رو در سایتتون انجام داده باشید به نظر من نیازی به ثبت در اینهمه موتور جستجو و پرداخت هزینه اضافی نیست
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، zaban26 ، مرتضی محمدجانی
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ عصر
ارسال: #3
در تکمیل صحبت آقای عمرانی عزیز
بسیاری از سایت ها هستند که این کار را برای شما رایگان انجام می دهند . البته من متوجه نشدم که منظور شما رایگان بود یا با هزینه .
می توانید برای ثبت سایت خود از این سایت استفاده نمایید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و یا می توانید از این سایت ها جهت ثبت سایت خود و بالابردن آمار آن استفاده نمایید :
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، helia ، zaban26 ، farjadp ، مرتضی محمدجانی ، bizinesman
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #4
با سلام

ثبت دامین در موتور جستجوي گوگل (Google):
» در قسمت Url آدرس سایت یا وبلاگ خود را بنویسید.
» در قسمت Comment توضیح مختصری از سایت یا وبلاگ خود بنویسید.
» در آخرین قسمت کد عکس را وارد کرده و Add Url کنید.

ثبت دامین در موتور جستجوي یاهو (!Yahoo):

» روی عبارت Submit a Website or Webpage کلیک کنید. آدرس وب سایت مورد نظر را وارد کرده و دکمه ثبت را بزنید. در مرحله بعد ID خود در یاهو و رمز عبور را وارد کرده تا مراحل ثبت کامل گردد.

ثبت دامین در موتور جستجوي جدید مایکروسافت (bing):
» در صفحه باز شده کد امنیتی را وارد نموده و طبق مثال آدرس وب سایت مورد نظر را به صورت کامل و صحیح وارد نمایید و Submit URL کنید.

توجه توجه
1- معرفی کامل مطالب سایت یا وبلاگ شما توسط موتورهای جستجو تا دو ماه پس از معرفی آدرس وب سایت یا وبلاگ به طول می انجامد بنابراین برای مشاهده مطالب وبلاگ در نتایج جستجو مدتی زمان لازم است.
2- از دوستانتان که دارای وبلاگ یا وب سایت هستند بخواهید که به سايت شما لینک بدهند و شما نیز میتوانید متقابلاً اینکار را برای آنها انجام دهید. تعداد لینک بالاتر به کسب موقعیت بهتر در نتایج موتورهای جستجوگر کمک میکند.
3- از معرفی بی دلیل و متعدد سایت یا وبلاگ خود به موتورهای جستجوگر پرهیز کنید اینکار هیچ کمکی به شما نمی کند. در عین حال اگر پس از حاکثر 3 ماه وبلاگ شما در نتایج جستجو ظاهر نشد میتوانید مجددا اقدام به معرفی وب سایت یا وبلاگ خود کنید.
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، helia ، zaban26 ، مرتضی محمدجانی
۱۴-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #5
ممنون و متشکر
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ عصر
ارسال: #6
BravoBravoBravo
دوستان اگر سایت های بیشتری جهت ثبت سایت خود و بالابردن آمار دارند لطفاً معرفی کنند ...

Inlove نماز با اخلاص هم مانند طلایی کم یاب است .Inlove
امضاء zaban26
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #7
دوست عزیز
نیاز نیست که سایت خود را همیشه در همه موتورهای جستجو ثبت کنید
بعضی از این سایت ها به دلیل رعایت نکردن قوانین موتورهای جستجو نه تنها باعث بالا نرفتن آمار سایت می شود بلکه تاثیر منفی در سئو به همراه دارد.
مثلا بعضی از این سایت ها دیر به روز می شوند و دیگر اینکه دیگر به روز رسانی نمی شوند و فقط برای بالا بردن آمار دامین این کار رها رو انجام میدهد که این خود چند مشکل دارد.
در قوانین جدید گوگل البته نمیشد گفت جدید ولی در تغییری که در سیاست کاری خود داده اگر فرد چند بار سایت خود را در موتور جستجو ثبت کنه باعث می شود تا دامین اون سایت به لیست سیاه انتقال پیدا کنه و آن هم بخاطر رباتهای ثبت سایت بود که با وارد شدن هر روز خود و ثبت سایت به موتور جستجو باعث اختلال در سرور می شد و ...
دوستانی که می خواهند سایت خود را ثبت کنند بهتر است از خود آموزشهایی که این نوع شرکت های موتورهای جستجو گر ارائه می کنند بهره بگیرید چرا که با وارد شدن سایت به لیست سیاع امکان بازگشت آن طولانی می شود.
سایتی که آقا شاهین و دوست خوبمون mking قرار دادند از سایتهایی هستند که استانداردها و قوانین را رعایت می کنند.
ولی فرا موش نکنید تنها ثبت سایت کافی نیست
1- استفاده نکردن از جداول در طراحی
2- به روز رسانی دقیق و با برنامه
3-جا به جا نکردن و یا حذف نکردن آدرس صفحات سایت
و...
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط farjadp ، zaban26 ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، صدرا حسابی
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ عصر
ارسال: #8
آقای محمد جانی عزیز شما گفتید : چند بار سایت خود را در موتور جستجو ثبت کنه باعث می شود تا دامین اون سایت به لیست سیاه انتقال پیدا کنه .

Stop
اگر اینطور باشه من میرم سایت ... رو هی ثبت می کنم هی ثبت می کنم و هی ثبت می کنم.:Strong

تا سایت ... به لیست سیاه انتقال پیدا کنه.

Quietالبته شاید من منظور شما رو درست متوجه نشده باشم.Quiet
امضاء zaban26
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳۰-۸-۱۳۹۰, ۰۹:۱۰ عصر
ارسال: #9
دوست عزیز
منظور منده این است که سیستم های جستجو گر مثل گوگل هوشمند هستند وقادر خواهند بود کاربر و ربات ها را از هم تشخیص دهند .
من در بالا گفتم که ربات ها نه اینکه شما به دستی ثبت کنید نیست.
البته باید بحث رو بیشتر باز میکردم.
منظور بنده استفاده نکردن از سایتهای غیراستاندارد می باشد.
و دیگر اینکه گوگل و دیگر سیستم ها پیگیر تمام اتفاقات در سایت هستند و به همین سادگی نیست که بشه مثلا سایت فلان رو چند باز به گوگل معرفی کنید و تمام.
اگر دقت کرده باشید برای اینداکس کامل بعد از معرفی سایت به سیستم به شما یک فایل html داده می شود تا در روت سیستم خود قرار دهید تا جلو این کار گرفته شود.
به نظر شما امکان دارند یک فرد به هاستینگ یه سایت دسترسی داشته باشه و فایل رو قرار بده و چند بار دیگر در موتورهای جستجو ثبت نام کند ؟
چرا که بعد ها دردسر ساز خواهند
البته باید یک پست و آموزش در این باره قرار دهم تا دوستان بیشتر متوجه منظور بنده شوند
Rose
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، صابرمحمدی ، شاهین سمیع عادل ، صدرا حسابی ، zaban26
۱-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۱۸ صبح
ارسال: #10
ثبت کردن سایت در موتورهای جستجو جزو کم اهمیت ترین بخشهای سئوست.
مثلا شما کلمه شناور باربری رو الان در گوگل جستجو کنید،
About 9,650,000 results

اولین سایتی که بالا میاد سایتی که چند هفته پیش طراجی کردم و حتی هنوز در فوادر test قرار داره!

و هنوز کامل سایت آماده نشده و فقط کمی در سئو خود جوملا کار کردم براش و در هیچ موتور جستجوییم ثبتش نکردم!
از نظر من اگرم می خواین سایتتون رو ثبت کنید فقط در 2-3 تا موتور جستجوی معروف این کار و بکنید و بیش تر دنبال بهینه سازی خود سایتتون باشید و تمامی نکات لازم رو رعایت کنید.
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، رضا تقی‌زاده ، zaban26 ، کاوه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان