زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد سطح دسترسی متفاوت برای مطالب
۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ صبح
ارسال: #1
ایجاد سطح دسترسی متفاوت برای مطالب
سلام.دوستان من از یک ماژول برای نمایش دادن آخرین اخبار تو سایتم استفاده کردم. چند گروه کاربری مختلف در نظر گرفتم و سطح کاربری های مورد نیاز رو ایجاد کردم.میخوام لیست تمام مطالب برای عموم نمایش داده بشه ولی مشاهده اون مطلب فقط برای گروه مربوطه امکانپذیر باشه.وقتی سطح دسترسی را روی گروه مربوطه تنظیم میکنم مطلب مورد نظر از کل لیست حذف میشه و فقط برای گروه مورد نظر نمایش داده میشه.ولی من میخوام برای عموم پیدا باشه .لطفا راهنمایی بفرمایید که چیکار باید بکنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #2
RE: ایجاد سطح دسترسی متفاوت برای مطالب
یک پلاگین هست که ادامه مطالب رو قفل می کنه دقیقا یادم نیست اسمش چی بود

ولی تو همین انجمن یک جستجوکردم به این مطالب رسیدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جستجوی من در گوگل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کنید

فردا یا پس فردا حتما در موردش مقاله ای می نویسیم داخل همین پست اگر عمر کفاف بده می زارم
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط parvaneh ، milad0098 ، Reza Ganji
۹-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #3
لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه .من هنوز مشکلم حل نشده.چند روش رو امتحان کردم به نتیجه نرسیدم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ صبح
ارسال: #4
این پست رو دنبال کنید افزونه های که معرفی میشن مناسب نیازتون هست.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط parvaneh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان