زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نصب جوملا بر روی لوکال
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ صبح
ارسال: #1
مشکل نصب جوملا بر روی لوکال
دوستان سلام
من توی نصب جوملا بر روی لوکال به مشکل بر خوردم.ومپ سرور رونصب کردم ودیتابیس رو هم ساختم توی نصب ج.ملا قسمتی که اطلاعات دیتابیس رومی خواد بهم خطا میده اطلاعات ورودی هم درسته خطایی که میده

Table 'hivapad.jos_extensions' doesn't exist SQL=INSERT INTO `jos_extensions` (`extension_id`, `name`, `type`, `element`, `folder`, `client_id`, `enabled`, `access`, `protected`, `manifest_cache`, `params`, `custom_data`, `system_data`, `checked_out`, `checked_out_time`, `ordering`, `state`) VALUES (700, 'Joomla! CMS', 'file', 'joomla', '', 0, 1, 1, 1, '', '', '', '', 0, '0000-00-00 00:00:00', 0,
ممنون میشم کمکم کنیدThink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۱۳ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل نصب جوملا بر روی لوکال
با سلام
دوست گرامي در موقع وارد کردن اطلاعات ديتابيس نام هاست را localhost و همچنين نام کاربري root و در قسمت کلمه عبور خالي و در کادر چهارم نام ديتابيس خود (البته در موقع ساخت ديتابيس بايد دقت داشته باشي که بر روي unicod باشد) را وارد کنيد.

البته اين پيغام هايي که داده مي شود مربوط به جداول ديتابيس شما مي باشد که مي توانيد جداول را هم به صورت دستي حذف کنيد و هم اينکه در موقع نصب بر روي تيک حذف جداول را بزنيد.
با تشکر
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل نصب جوملا بر روی لوکال
دوست عزیز اولین پیشنهادی که میکنم به شما اینه که از xampp استفاده کنید تا شاهد خطاهای کمتری باشید
و دوم اینکه از یک ورژن خوب جوملا استفاده کنید که اگه از 1.5 استفاده میکنید از جوملا نوید ایرانیان استفاده کنید که به شخصه کمتر خطا دیدم از این ورژن
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان