زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد استفاده از کامپوننت در طراحی قالب
۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ صبح
ارسال: #1
راهنمایی در مورد استفاده از کامپوننت در طراحی قالب
سلام، وقتتون بخیر
من در طراحی قالب جوملا 2.5 برای قسمت فوتر 2 تا موقعیت در نظر گرفتم که در یه موقعیت فرم عضویت در پنل sms و در یه موقعیت دیگه فرم سفارش محصول رو گذاشتم مطابق عکسی که گذاشتم، حالا سوالم اینه که اگه برای این دو تا موقعیت از کامپوننت فرم ساز استفاده کنم فراخوانی این کامپوننت ها تو فایل index.php به چه صورتیه؟ یعنی در واقع کدش چی میشه دوستان؟ چون من میخوام وقتی قالب نصب میشه این دو تا فرم عضویت و سفارش محصول در فوتر هم نصب شه همراه با قالب..

سوال بعدی هم اینکه از چه کامپوننت فرم سازی استفاده کنم؟ البته رایگان باشه

پیشاپیش از راهنمایییتون ممنونم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ صبح
ارسال: #2
RE: راهنمایی در مورد استفاده از کامپوننت در طراحی قالب
شما میتونید از RSform که نسخه رایگان هم داره استفاده کنید

این کامپوننت ماژول نمایش یک فرم خاص در یک موقعیت قالب رو هم داره که با کامپوننت نصب میشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fidoman
۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ صبح
ارسال: #3
ممنون جناب حمزه زاده، فقط یه مورد اینکه من تو فایل های قالبم یه component.php هم ایجاد کنم و بعدش تو فایل index.php تو موقعیت مورد نظر فراخوانی کنم؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #4
خیر دوست عزیز

RSform یک کامپوننت طراحی فرم هست که با نصب این کامپوننت یک ماژول هم نصب میشه که بعد از طراحی فرم میتونید اون رو توسط این ماژول به نمایش بزارید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ghezi65
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان