زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیاز به یک فرد برای همکاری
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #1
نیاز به یک فرد برای همکاری
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان عزیز
دوستان من یک سایتی دارم که قصد دارم تغییرش بدم، برای همین نیاز دارم یک فردی باهام به صورت مدام و مستمر همکاری داشته باشه
یک فردی باشه که واقعا دیگه جوملا براش چیزی نباشه و هرچی خواستیم رو بتونه آماده کنه (با افراد زیادی مثل جناب تهرا*** همکاری داشتم که لابد شما هم میشناسید، خیلی از چیزهارو برای اینکه از سرش وا بکنه گفت امکان نداره ولی بعد از 2تا سرچ دیدم افزونه اش حتی رایگان هم قرار دادن در این انجمن!!!)، برای همین کسی رو میخوام که واقعا جوملا رو کامل بدونه و برای نیاز هام راهی پیدا کنه. البته مواردی که میخوام هم زیاد خاص و موارد عجیب نیستند، تمامی چیزهایی هستند که پیدا شده اند و افزونه هاش وجود داره
من به صورت مدام و مستمر سایت رو ارتقا میدم و هرسری امکاناتی بهش اضافه میکنم برای همین یکی رو میخوام که به صورت مدت زمان طولانی با هم همکاری خوبی داشته باشیم
فعلا بنابه بعضی دلایل آدرس سایت و توضیحاتی راجب سایتم نمیدم، فقط اگر افرادی هستند، اعلام کنند با هم صحبت میکنیم یا در تماس تلفنی و یا در مسنجرها

با تشکر از همگی عزیزان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #2
RE: نیاز به یک فرد برای همکاری
به نظر من اگه خودتون یاد بگیرید خیلی بهتره.تعداد افرادی که جوملا رو بلدند خیلیه اما اکثرشون برای خود کار و مشغله دارند.
ار طرفی یک فرد هر چه قدر هم که حرفه ای باشد فرار نیست که تمام افزونه ها را بشناسد و کار با آنها رو باد باشد پس بهترین راه اینه که خودتوت پیگیری کنید.
کتر خیلی سختس هم نیست.کافیه به طور مداوم با جوملا کار کنیدوسر یک ماه نشده خیلی چیز ها رو یاد میگیرید.
موفق باشید.
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
 سپاس شده توسط peyman_m ، fidoman
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ عصر
ارسال: #3
حرف شما درسته مهران جان ولی وقتش رو ندارم تا خودم یاد بگیرم و بیام انجام بدم و ...
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ عصر
ارسال: #4
از یه طرف گستردگی افزونه های جوملا این قدر گسترده است که شما از هیچ کس نباید این انتظار را داشته باشید که همه ی آنها را بشناسد و با آنها کار کرده باشد.
از طرفی یک پشتیبانی کامل نیازمند گذاشتن وقت زیادی می باشد که باز هم نیاز به هزینه ی بالا دارد.

حال اگر باز هم نیاز مندید اطلاعات سایت و چیز هایی را که می خواهید پخ کنید تا بررسی کنم.

موفق باشید.
امضاء shaban532
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ عصر
ارسال: #5
ممنون
نه نیاز به پشتیبانی ندارم، من هر مدت یکبار امکاناتی به سایتم اضافه میکنم منظورم این هست این فردی که سایت رو برام درست کرد طوری باشه که برای ارتقا و اضافه کردن امکانات دیگه سمت کس دیگه ای نرم و خود فرد انجام بده
از نظر افزونه و امکانات هم کار عجیبی نمیخوام، تمامی موارد طوری هست که عملی شده
مگر در آینده امکانات اختصاصی اضافه بشه که اونم مطمئنا نیاز به برنامه نویسی خواهد داشت و فعلا در ایتدای کار نیاز نیست به اون موارد اختصاصی

ممنون میشم ایمیل خودتون رو بدین در تماس باشیم
۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ عصر
ارسال: #6
پخ شد.
امضاء shaban532
ارسال پاسخ