زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم ثبت نام اتوماتیک
۱۱-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ عصر
ارسال: #1
Star فرم ثبت نام اتوماتیک
سلام از دوستان کسی ماژول یا کامپوننتی سراغ نداره که وقتی کاربر ثبت نام و انجام میده یک لینک فعال سازی به ایمیلش ارسال بشه و وقتی که روش کلیک میکنه ثبت نامش تایید بشه و بتون وارد محیط کاربریش بشه ؟
اگر چنین چیزی نیست بفرمایید که فرم سازها میشه این کار و کرد اگه آره آموزش و نام کامپوننتی بفرمایید ترجیحا کامپوننت و یا ماژول باشه اگه دوستان زحمت بکشن بگن ممنون میشم
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #11
RE: فرم ثبت نام اتوماتیک
با تشکر مشکل حل شد
من از کامپوننت AlphaRegistration استفاده کردم برای ثبت نام پیشرفته ولی متاثفانه کد ضد اسپم کار نمیکنه یعنی تا مادامی که غیر فعال کامپوننت خوب کار میکنه و وقتی که فعال میکنم ارور میده
در قسمت کلید عمومی اگه عدد یا چیزی بنویسم خوب لود میشه ولی قسمت کد نمیاد در این فرم دو کادر خالی قرار داره
کلید عمومی
کلید خصوصی
نمیدونم باید چی وارد کنم تا فعال بشه کسی از دوستان راه حل برای این مشکل نمیشناسه ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۲۰ عصر
ارسال: #12
كد اسپم يا همان Captcha به اين دليل در جوملاي شما كار نميكنه كه GD Library بر روي هاست شما فعال نيست .. بايد از مدير سرور بخواهيد كه فعال كنه
امضاء tarantino
فقط خدمت گزاری به جوملای ایران
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط persians ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، Pourdaryaei
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #13
خوب من تماس گرفتم گفتن فعال تو کامپوننت های دیگه فعال میاد و لی انجا مشکل داره
امضاء مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان