زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی بهترین کامپوننت مدیریت مطالب سایت؟
۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ عصر
ارسال: #1
معرفی بهترین کامپوننت مدیریت مطالب سایت؟
باسلام خدمت تمامی دوستان

چند وقتیه دارم طراحی سایت با جوملارو یاد میگیرم ولی در یه جایی واقعا نمی دونم چیکار کنم امید که شما عزیزان کمکم کنید.

میخواستم بدونم که ازمیان افزونه های مدیریت مطالب که الان موجوده به نظر شما کدوم یکی از همشون بهتره مثلا k2 رو خیلی بررسی کردم ولی اغلب از سئوش وسرعتش اشکال می گرفتند یا فوکا داکیومنت و...

از دوستایی که چنتا پیرهن از ماها بیشتر پاره کردن می خواستم خواهش کنم تا این مشکل من که میدونم مشکل خیلی ها هم هست راهنمایی کنند تا حل بشه چیزی که من میخوام اینه که به کاربران یه پنل در همون frontend بدم و هرکدوم یه بخشی از سایت رو بگردونن همچنین برای مطالب امکان نظر سنجی وچنتا از این امکانات عمومی هم داشته باشه امکان مدیریت گالری عکس و..

حالا بنظر شما از یه کامپوننت جامع استفاده کنم بهتره؟ یا از همون مدیریت جوملا با تعداد افزونه اضافی بهتر جواب میده؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: معرفی بهترین کامپوننت مدیریت مطالب سایت؟
کامپوننت هایی که گفتید همگی خوب هستند وبهتره از k2 استفاده کنید یدونه کامپوننت هم هست که TZ Portfolio نام داره وامکانات جالبی داره ودر حال ترجمست لینک دانلود در زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء milad0098
اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ،

زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود

تا بامداد روز دیگر بالا بیاید .
 سپاس شده توسط shaban532
۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ عصر
ارسال: #3
RE: معرفی بهترین کامپوننت مدیریت مطالب سایت؟
من خیلی پیراهن پاره نکردم.دلیل جوابمم راهنمایی هست که گفتم شاید به دردتون بخوره.
حالا بریم سر اصل مطلب:
به نظر من به دلیل این که شما تازه کارید و خیلی هم معلوم نیست چه اتفاقی قراره بیفته و نتیجه ی سایتتون چی بشه بهتر از همه هینه که خودتون تمام افزونه هایی که براتون سوال انگیزه رو نصب کنید و یه مدت باهاش کار کنید و ببینید که خوشتون میاد یا نه
این حرفی رو زدم چون سایتتون توی مرحله ی آزمایشیه.وقتی دارید روی سایتتون کار می کنید حتما بک آپ رو فراموش نکنید
این کامپوننت هایی رو هم که فرمودید مثل k2 و زو و ... به دلیل این که جزء محصولات قوی جوملایی هستند هر کدام قابلیت خود را دارند و مهم اینه که مدیر سایت که شما باشید از کدوم یکی خوشش بیاد...
توی زمینه ی گالری باز هم فوکا گالری افزونه ی خوبیه.برای نظر سنجی هم افزونه های زیادی وجود دارند مثل ace polls که قابلیت های زیادی هم دارند.
از طرف دیگه کامپوننت های گفته شده به تنهایی خیلی جامع نیستند و مثل خود جوملا برای کار کردن حرفه ای نیاز به کلی ماژول و پلاگین دارند.
حالا نظر خودم:
من شخصا با خیلی از این کامپوننت ها استفاده کردم ولی هیچ کدوم خود جوملا نمیشه چون واقعا یه چیز دیگست.
بازم همون طور که گفتم انتخاب با خودتونه.
مشکلی داشتید در انجمن مطرح فرمایید.دوستان قطعا راهنمایی خواهند کرد.........
موفق باشید
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
 سپاس شده توسط milad0098
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان