زمان کنونی: ۲۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۰۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در سئو و لینک های جوملا
۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #1
Question مشکل در سئو و لینک های جوملا
سلام به دوستان
یه مشکلی با سیستم وب مستر گوگل در زمینه آدرس های سایت دارم
توی یک سایتی مجموعه های خیلی زیادی ایجاد کردیم به طور مثال:
کتاب-و-جزوه/رشته-های-علوم-انسانی-و-هنر/زبان-و-ادبیات-فارسی
همایش/همایش-های-تخصصی/رشته-های-علوم-انسانی-و-هنر/زبان-و-ادبیات-فارسی
اخبار/خبر-دانشگاهی/اخبار-رشته-ها/رشته-های-علوم-انسانی-و-هنر/زبان-و-ادبیات-فارسی

حالا الان گوگل وب مستر این سه تا لینک رو به عنوان Duplicate در نظر میگیره

من چند تا مجموعه دارم که عنوان و نام مستعار همه اونها زبان و ادبیات فارسی هست ولی هر کدوم به صورت والد در مجموعه های دیگری قرار دارند
از سه لینکی که در بالا ذکر کردن بخش هایی کاملا شبیه و بخش هایی کاملا متفاوت هستند

نیاز به راهنمایی دوستان دارم
EyesEyesEyesEyes
امضاء ebrahimt
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در سئو و لینک های جوملا
سلام دوست عزیز,
ضفحات مشابه ربطی به آدرس نداره, عنوان صفحات و محتوا یکی هست !
به طور معمول نباید در دو صفحه جدا از یک عنوان در title سایت استفاده شد,
در خصوص محتوا هم همین طور ولی حالا که میگید محتوا فرق داره احتمالا مشکل از title صفحات هست
امضاء phptik
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

LiteSpeed , Cpanel , PHP 5.2, 5.3, 5.4 & 5.5, MySQL 5.5, Perl/CGI, DDoS Protection

[تصویر:  logo.png]

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ebrahimt
۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ عصر
ارسال: #3
برای هر مجموعه (چه والد چه زیر مجموعه فرعی) عنوان و نام مستعار متفاوت از بقیه مجموعه ها انتخاب کنید
امضاء sasanu

سپاس شده توسط ebrahimt
۲۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ صبح
ارسال: #4
با این کار طول عنوان مجموعه ها و منو ها و در نتیجه آدرس صفحات که به فارسی هم هستند خیلی طولانی میشه
این کار از نظر فنی و سئو مشکل ساز نیست؟

الان که رفتم بررسی کردم دیدم عناوین هیچ دو مطلبی مثل هم نیست
ولی عناوین منوها و مجموعه ها و همچنین نام های و مستعار اونها مثل هم هست ولی چون این نام های شابه در یک سطح نیستند و به عنوان فرزند در مجموعه و منوهای مختلف قرار دارند فکر میکردم مشکلی نداره
حالا اگر دوستانی در سئو تخصص دارند و نظرشون اینه که این موضوع باعث ایجاد محتوای مشابه در وب مستر گوگل شده لطفا راهنمایی کنید تا من برم همین اول کار تا بیشتر گند نزدم تغییرشون بدم

سئو سایت برای مشتری خیلی مهمه و از اونجایی که تعداد بخشها و مجموعه ها خیلی زیاده میخوام مطمین بشم که اگر مشکل ساز هست تغییرشون بدم

با تشکرInlove
امضاء ebrahimt
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان