زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال یاغیرفعال کردن پلاگین های جوملا
۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ صبح
ارسال: #1
فعال یاغیرفعال کردن پلاگین های جوملا
وقت بخیر..
ازاساتیدمحترم یه سوال دارم اونم اینکه : توی قسمت پلاگین های جوملامن همه پلاگین هاروفعال کردم...ضرری نداره؟؟ چون خیلی هاشون نمیدونم چی هستن؟؟؟
پلاگین ذخیره ساز رو الان غیرفعال کردم،چون مشکل عدم اعمال تغییرات ازسی پنل روی سایت روداشتم،استادگنجی گفتن مشکل دخیره سازه منم پلاگینش روغیرفعال کردم مشکل نداره این کار؟؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
RE: فعال یاغیرفعال کردن پلاگین های جوملا
خیر اما بهتره کار هر یک رو بدونید.
از مدیریت خارج نشوید و با مرورگر دیگر سعی در ورود به مدیریت کنید اگر نتونستید وارد شوید احتمالا باید یکی از پلاگین هارو غیر فعال کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط milad0098
۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #3
RE: فعال یاغیرفعال کردن پلاگین های جوملا
همین کاری روکه گفتین کردم وتونستم واردبشم....کلااین پلاگین ذخیره سازغیرفعال بمونه ایرادی نداره؟؟؟؟ استاد کاراییش چیه ؟؟ مهم نباشه؟؟

پیدا کردم :
کش و یا cache یک فرایند هست که با ذخیره سازی موقت باعث پردازش کمتر میشه و فشار کمتر به پردازشگر وارد میشه. اگر کش سایت را فعال کنید در گوشه ای از هاست و در پوشه ای مشخص صفحات وبسایت شما برای مدتی مشخص ذخیره میشن و هنگامی که توسط کاربر درخواست میشن نمایش داده میشن. در عین حال اگر کش فعال نباشد هر کاربر با هر کلیک به هاست شما دستوری رو میفرستد که باعث سنگین شدن میشود. استفاده از کش برای سایتهای پر بازدید توصیه میشود.

مقاله زیر را بخوانید در رابطه با کش هم نکاتی را دارد : افزایش سرعت بارگیری سایت

اما ذخیره جلسات و یا session یک فرآیند هست که باعث میشه اگر شما در یک صفحه مدیریتی با شناسه و رمز عبور مشخص لاگین کرده باشید و به مدتی مشخص شده از انجام هیچ فعالیتی بپرهیزید سیستم بطور خودکار شما را از جلسات و یا session اخراج میکند تا خدای نکرده شخصی به صفحه مدیریتی جز شما راه پیدا نکند. توجه کنید اینکار بیشتر جنبه امنیتی دارد. بطور مثال اگر شما به مدت 4 دقیقه از انجام هر عملی بپرهیزید سیستم بطور خدکار شما را اخراج میکند تا فردی سودجو نتواند از لاگین شما استفاده کند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان