زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش ویدئو در انجمن کیوننا
۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ صبح
ارسال: #1
Exclamation نمایش ویدئو در انجمن کیوننا
با سلام به دوستان

توی انجمن ساز کیوننا چطور میشه پلیر یا همون پخش کننده ویدئو و آهنگ داشته باشم؟

وقتی فایل رو آپلود میکنم چیزی جز لینک دانلود نمیده!

ممنون میشم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #2
RE: نمایش ویدئو در انجمن کیوننا
روزها هم بگذره گویا جوابی نخواهم گرفت از سئوالاتی که میکنم Rose
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۰-۱۳۹۲ ۰۴:۱۳ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
البته بد نیست سرچ کنید.میتونید از hwdmediashare هم استفاده کنید.این کامپوننت تجاری هست ولی میتونید بصورت وارز هم پیدا کنید ولی توصیه نمیشه.
باید ابتدا در تنظیمات کیوننا ساپورت پلاگین های کانتنت جوملا را روی بلی قرار دهی مانند تصویر زیر :

[تصویر:  04.03.2013-15.34.png]

بعد از آن میتونید از پلاگین های نمایش ویدئو و پخش موزیک استفاده کنید مانند hwdmediashare و 1pixelout Mp3 player.

در مورد انتقادتون هم باید بگم متاسفانه ما ایرانی ها فقط دوست داریم استفاده کننده باشیم و فقط تعداد اندکی از دوستان وقت میزارن و به مشکلات دیگران پاسخ میدهند.
امیدوارم شما اینگونه نباشید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط milad0098 ، azari59
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ عصر
ارسال: #4
ممنون که حداقل شما وقت گذاشتید و راهنمایی کردید، خیلی سرچ کردم اما نتونستم چیزی پیدا کنم،

بله متاسفانه تا کار خودمون راه میفته دیگه به دیگری اهمیت نمیدیم، خود من هم چون توی خیلی موارد تسلط متوسطی دارم سعی میکنم اون چیزی رو که بلدم و بهش واقفم بیان کنم که فعلا نتونستم کمک رسان کسی باشم متاسفانه
اما یک مطلب دیگه اینه که من توی یه انجمنی البته با یه مدیریت محتوای دیگه، مشکلی مطرح کردم و ظرف شاید کمتر از یک ساعت راهنمایی گرفتم و جوابم داده شد
باز هم از لطف شما ممنونمRose
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #5
انجمن با سیستم چت فرق میکنه.من الان انلاین هستم و بسیاری از تاپیک ها رو پاسخ دادم ولی اگر زمانی انلاین نباشیم (من و دیگر بچه های فعال انجمن) خوب کسی نیست پاسخ بده.
در انجمن های خارجی هم وقتی مشکلی مطرح میشه گاهی دو روز بعد پاسخ داده میشه و درکل انجمن محل گفتگو و کمک همه کاربران به یکدیگر است و مدیران انجمن بیشتر نظارت باید داشته باشند تا پاسخ گویی مگر انجمن های اختصاصی که جهت پشتیبانی پول دریافت میکنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط azari59 ، ابوذر مرادی
۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #6
بله صحبت شما کاملا متینه در همه موارد، شاید اونها هم آنلاین بودن که زود جواب منو دادن، باز از شما ممنون

اما در مورد hwdmediashare که فرمودین، من الان به سایتش هم سر زدم، گویا فقط استفاده این محصول اینه که از سایتهای پخش آنلاین ویدئو ساپورت میکنه، یا من اشتباه فهمیدم؟
من allvideos رو نصب دارم توی سایتم، اون کمکی نمیکنه؟
۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #7
از الحاقاتی که دارای پلاگین جهت نمایش ویدئو در محتوای جوملا می باشند میتونید استفاده کنید حالا هرکدام که این پلاگین را دارا می باشند و باید حتما هم تست کنید تا متوجه شوید کدام بهتر جواب میده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط azari59
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان