زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیدا کردن فایل ویدیو
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ عصر
ارسال: #1
پیدا کردن فایل ویدیو
سلام من یک لینک دارم می خواستم بدونم فایل مستقیم ویدیو را چطور می توانم از آن پیدا کنم . و در جوملای خودم بگذاریم تا فایل ویدیو پخش شود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من لینک مستقیم mp4 را می خواهم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ صبح
ارسال: #2
RE: پیدا کردن فایل ویدیو
این موضوع چه ربطی به جوملا داره؟شاید هم داره و من متوجه نمیشم.
در کل امیدوارم این آموزش به دردتون بخوره.
برای دانلود ویدیو از سایت های پخش آنلاین و دیگر سایت ها استفاده از یک نرم افزار پیدا کننده ی لینک است
توصیه می کنم که از internet download manager استفاده کنید که می تونید اونرو از p30download دانلود کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چنان چه سرور اجازه ی دانلود فایل رو بده شما می تونید اونو دانلود کنید که خوشبختانه اجازه ی دانلود این فایل وجود داره.
نحوه ی کار این نرم افزار هم خیلی ساده است .به این صورت هست که وقتی آدرس صفحه ی ویدیو را وارد می کنید و مشغول تماشای آن هستید یه لینک کوچک (دانلود فایل از این صفحه) می آد و با کلیک بر روی اون می تونید فایل رو دانبود کنید.
می این کارو کردم.حجم ویدیو 44.59 مگابایت هست ولی هر چه خواستم لینکشو بزارم نشد و باید خودتون این کارو انجام بدید.
بعضا دیده شده که بعضی از ورژن های دانلود منیجر این لینک ها را تشخیص نمی دهند و توصیه می کنم که از همون نسخه ی p30download استفاده کنید(اگر بر روی سیستم تون نصب هست ولی اون لینک دانلود ویدیو از این صفحه نمیاد پاک کنید و مجدد نصب کنید.
اینم بگم که اگه سرعتتون پایین باشه شاید پیدا نکنه و توصیه می کنم که تمام نرم افزار ها و دیگر تب ها رو ببندید وامتحان کنید.
اگر مشکلی داشتید در خدمتم.
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ صبح
ارسال: #3
RE: پیدا کردن فایل ویدیو
[align=right] سلام اینو می دم حتی اگر روی لبنک هم save target as
بزنیم دانلود میشه می خواستم ببینیم اصلا این فایل ویدیویی کجای این لینک مثلا

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان