زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۰۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست افزونه
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #1
درخواست افزونه
سلام خدمت تمامی دوستان
میخوام حق دسترسی به مطالب سایتم رو به سه دسته تقسیم کنم، طلایی و نقره ای و ویژه .
که کاربر با خرید هر کدوم از اشتراک ها به اون مطلب دسترسی داشته باشه.
توی سایتم تمامی این مطالب توی یه قسمت هستش و میخوام برای کاربر مشخص باشه که این مطلب طلایی هست ، یا نقره ای یا ویژه،
یعنی در واقع میخوام یه آیکن جلوی مطلب قرار بگیره که مشخص باشه این مطلب برای کدوم اشتراک هستش
تقریبا مثل سایت زیر
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای اینکار افزونه ای هست؟
امضاء sadeghi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست افزونه
این سایتی که معرفی کردید باasp.netطراحی شده و جوملا نیست
فکر کنم شما اول پکیج ها تون رو درست کنید و کار بر با انتخاب پکیج و حق اشتراک بتونه بهشون دسترسی پیدا کنه
یا اینکه شما برای هر لینکتون یه آیکن بزارید و حق دسترسی براش تعریف کنید که فکر کنم یه کم کار ببره
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ عصر
ارسال: #3
RE: درخواست افزونه
اون سایت رو برای اینکه یک نمونه بذارم معرفی کردم
تقریبا میخوام مثل اون بشه ، یعنی در واقع قبل از اینکه کاربر بخواد روی مطلب کلیک کنه متوجه بشه که این مطلب دارای چه سطح دسترسی هست.
حالا برای جوملا چنین امکانی وجود داره؟
افزونه خاصی هست؟
امضاء sadeghi

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان