زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور و بالا نیامدن سایت
۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #1
ارور و بالا نیامدن سایت
سلام و خسته نباشید
این ارور از چی میتونه باشه خودم متوجه نشدم
و سایت هم بالا نمیاد :
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Fatal error: Cannot redeclare class Browser in /home/fidoeska/public_html/payamsaba.ir/templates/sj_lotte25/includes/browser.php on line 139

سایت
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ صبح
ارسال: #2
RE: ارور و بالا نیامدن سایت
احتمالا با نصب نسخه جدید پلاگین فرم ورک قالب های اسمارت اددآنز رفع بشه.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط milad0098
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ صبح
ارسال: #3
با سلام ممنون از پاسخ تون آقای گنجی عزیز من پلاگین فرم ورک که در سایت معرفی کرده بودید رو نصب کردم ولی این ارور را داد :

[code]
Warning: include_once(J_TEMPLATEDIRJ_SEPARATORincludesJ_SEPARATORyt_template.class.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/fidoeska/public_html/payamsaba.ir/templates/sj_lotte25/index.php on line 21

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'J_TEMPLATEDIRJ_SEPARATORincludesJ_SEPARATORyt_template.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/fidoeska/public_html/payamsaba.ir/templates/sj_lotte25/index.php on line 21

Warning: include_once(J_TEMPLATEDIRJ_SEPARATORincludesJ_SEPARATORframe_inc.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/fidoeska/public_html/payamsaba.ir/templates/sj_lotte25/index.php on line 23

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening 'J_TEMPLATEDIRJ_SEPARATORincludesJ_SEPARATORframe_inc.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/fidoeska/public_html/payamsaba.ir/templates/sj_lotte25/index.php on line 23

Fatal error: Class 'Browser' not found in /home/fidoeska/public_html/payamsaba.ir/templates/sj_lotte25/index.php on line 32

حالا این ارور باز هم به پلاگین مربوط میشه یا اینکه مشکل از خود قالبه ؟
با تشکر فراوان
 سپاس شده توسط milad0098
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #4
سلام آقا رضا درست شد علت :

من اومدم یه پلاگینی که فایل های cssرو کم بکنه تا سرعت سایت رو بالاببره نصب کرده بودم که مستقیم بر روی پلاگین فرم ورک تاثیر و به قولی خراب کرده بود
اومدم به فرموده شما پلاگین جدید رو از سایتی که معرفی کرده بودید نصب کردم که ارورش رو برایتان گذاشتم
بعد از 7ساعت تحقیق اومدم پلاگین فرم ورک را حذف کردم و از خود بسته پلاگین رو دوباره نصب کردم که مشکل رو حلش کرف و فهمیدم پلاگین خراب شده بود و باید دوباره جایگزین میکردمش

با تشکر از همه دوستان به خصوص آقای گنجی عزیز
۷-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #5
[align=right]
سلام به اساتید عزیز
من هم همین مشکل رو در نصب قالب جوملا دارم و این اخطار رو میده

Fatal error: Cannot redeclare class Browser in C:\xampp\htdocs\joomla\templates\sj_company\includes\browser.php on line 139
میشه دقیقا توضیح بدید باید چکار کرد؟
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان