زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با آدرس مطلب
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #1
مشکل با آدرس مطلب
سلام
من می خوام از آدرس مطالب سایتم در یه جایی (داخل کامپوننت guru) استفاده کنم
از کد زیر استفاده میکنم
http://yourdomain/index.php?option=com_content&view=article&id=
و بعد از علامت = شناسه مطلبم رو قرار میدم
اگه اشتباه نکنم با درج این کد فقط خود این مطلب باید نمایش داده بشه و بقیه چیزا مثل منوی سایت یا مثلاً ماژولهای سایت دیگه نباید نمایش داده بشه در حالی که با درج این کد همه سایت (منو، پنجره ها و ....) نمایش داده میشن.
یعنی جایی که من میخوام این مطلبم نمایش داده بشه دوتا منو وجود داره یکی منوی خود سایت یکبار هم همون منو که بوسیله این کد ایجاد شده نمایش داده میشن.
راه اینکه اگه جایی این کد رو استفاده کردم فقط خود اون مطلب (بدون حواشی) نشون داده بشه چیه؟
امیدوارم تونسته باشم مقصودم رو بیان کنم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء babani
اللهم صل علی محمد و آل محمد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با آدرس مطلب
درود
شما لینک صفحه رو دارید قرار میدهید و فکر میکنم از کد زیر باید استفاده کنید و فقط قرار دادن آی دی مطالب کافی باشد.

{jutabs loadcontent="articleid:30,34,36,40" position="right" widthtabs="150px" width="600px" tabclass="0:redtab,1:bluetab,2:greentab"} {/jutabs}

در لینک زی توضیحات در قسمت Sample tabs در پایین صفحه قرار داده شده است :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط babani
۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ صبح
ارسال: #3
استاد گنجی بزرگوار فکر می کنم بنده نتونتستم مقصود خودم رو درست برسونم.
بنده مشکلم رو یه جور دیگه بیان میکنم
داخل کامپوننت گورو درسها رو در چند قالب میشه ایجاد کرد: ویدئو، صوت، سند، آدرس وب، مقاله، تصویر، متن، فایل.
بنده میخوام یک درس ایجاد کنم به صورت متن. ویرایشگر گورو همون ویرایشگر جوملا می باشد.
حالا مشکل اینجاست که وقتی کدهای جی یو تب رو داخل ویرایشگر قرار میدم و ذخیره میکنم تبها کار نمیکنند و خود کدها در صفحه نمایش داده می شوند البته با برخی کدهای دیگه مثل کدهای XTypo هم همین مشکل رو دارم و بعضی کدها مثل کدهای تب nonumber به درستی کار میکنند.
برای اینکه با این مشکل مواجه نشوم درسها رو بجای اینکه داخل خود کامپوننت گورو ایجاد کنم داخل مطالب خود جوملا ایجاد میکنم.
بعد از ایجاد درسها به عنوان مطالب جوملا با دو روش میتونم اون مطالب رو داخل کامپوننت گورو فراخوانی و به عنوان درس استفاده کنم.
یک روش اینه که داخل گورو یک درس ایجاد کنم از نوع مقاله و شناسه مطلب رو در اون درج کنم تا مطلبی که داخل جوملا ایجاد کردم داخل گورو نمایش داده بشه . اما متأسفانه این روش هم همون مشکل قبلی رو داره و تبها نمایش داده نمیشن.

راه دیگر اینه که داخل گورو یک درس ایجاد کنم از نوع آدرس وب و آدرس اون مطلبی رو که در جوملا ایجاد کردم رو در اون درج کنم تا مطلبی که داخل جوملا ایجاد کردم داخل گورو نمایش داده بشه . این روش هم مشکلش اینه که بجای اینکه فقط خود مطلب بدون حواشی نشون داده بشه کل صفحه وب همراه منوها و ماژول ها نمایش داده میشه.

چند وقت پیش این مشکل رو حل کرده بودم و مطلب داخل جوملا رو داخل گورو به عنوان درس استفاده کرده بودم بدون مشکل. اما اون درس رو چون بصورت تست ایجاد کرده بودم حذفش کردم حالا روش اون کار یادم رفته.
در صورت لزوم و صلاحدید بفرمائید تا رمز پنل جوملا رو بدم خدمتتون.
امضاء babani

۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #4
مشکل حل شد
گورو با کدهای XTypo مشکل داره
کدهای XTypo حذف کردم جی یو تب بدون مشکل کار میکنه
ممنونم
امضاء babani

سپاس شده توسط Reza Ganji
۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #5
درود
خوشحالم مشکل حل شده.البته همیشه راه حل رفع مشکلات ساده تر از اونی هستند که ما فکر میکنم و با سعی و خطا زودتر به نتیجه میرسه.
این هم تجربه دیگری برای دوستان خواهد بود چون قبل از این پلاگین فارسی سازی اعداد مشکلاتی بوجود می آورد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط babani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان