زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش پیغام عضویت
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #1
عدم نمایش پیغام عضویت
با سلام خدمت دوستان
یه مشکلی که دارم اینه که وقتی مطلبی رو میزارم و سطح دسترسی رو روی اعضا قرار میدم، وقتی میهمان روی آن کلیک میکنه صفحه لوگین میاد اما پیغامی مبنی بر اینکه شما سطح دسترسی ندارید و یا عضو نیستید نشان داده نمیشود.
چه جوری می تونم مشکل رو برطرف کنم؟
امضاء sadeghi
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۱ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۵-۱۰-۱۳۹۲ ۰۶:۳۸ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: عدم نمایش پیغام عضویت
قالب شما احتمالا دارای موقعیت نمایش پیام های سیستم نیست.
قبلا در این مورد هم در انجمن بحث شده و میتونید جستجو کنید.
برای نمایش پیام های سیستم باید یک موقعیت در بالای قسمت محتوا باشه و از کد مخصوص در اون موقعیت برای نمایش پیام های سیستم استفاده کنید.
برای نمایش پیام ها بصورت پاپ آپ هم افزونه موجود است اگر سرچ کنید پیدا میکنید و احتمالا مشکلتون حل بشه.
سرچ کردم در انجمن قبلا یدونه معرفی کردم و در تاپیک زیر میتونید دانلود کنید :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ عصر
ارسال: #3
ممنون جناب گنجی
اما مشکل من حل نشد!
اگه هنگام ورود پسورد رو اشتباه بزنی، ارور "پسورد اشتباه" ظاهر میشه اما به میهمان هنگام ورود به مطلبی که مخصوص اعضا هستش پیغامی مبنی بر اینکه شما سطح دسترسی ندارید و یا عضو نیستید نشان داده نمیشود!
امضاء sadeghi

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ عصر
ارسال: #4
بدون آدرس سایت بررسی ممکن نیست.آدرس سایت رو قرار دهید تا دوستان بتونند راهنمایی کنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان