زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۰۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور reported attack site
۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #1
ارور reported attack site
سلام
یکی از سایتهای من مدتیه که ارور reported attack site رو میده و با همه تلاشی که من کردم نتونستم اشکالش رو رفع کنم. کارهایی رو که تا الان کردم رو کوتاه شرح میده شاید دوستان بتونن کمکی بکنن تا مشکل رفع بشه :
1 - اطلاعات هاست رو دانلود کردم و روی کامپیوتر با آنتی ویروس اسکن کردم که آنتی ویروس تمام فایلهای php رو Trojan شناسایی میکنه. به همین خاطر من بک آپ 1سال پیش سایت رو که تاریخش خیلی قبل تر از اون زمانی هست که این مشکل ایجاد شده روی هاست آپلود کردم و سایت رو مجدد با بک آپی که با آنتی ویروس اسکن شده و مشکلات اطلاعات قبلی رو نداشت بالا آوردم.
تو مرحله بعدی به وبمستر گوگل ریپورت دادم که یه بازنگری سایت من رو انجام بده که توی جواب گفته باز همون مشکل رو داره.
آدرس سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن زیر هم جوابیه وبمستر گوگل هست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
is still infected with malware
December 11, 2013

Google has received and processed your malware review request. Unfortunately, دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
appears to be still infected with malware that can harm visitors.

Google will continue to display a warning whenever a user clicks a link to your site from our search results.

Sample URLs

To see some example infected URLs, visit Webmaster Tools.

Recommended action

Quarantine your site so that it does not infect visitors.
Remove the malicious content from your site.
Fix the vulnerability which caused your site to be infected. Unless you address the underlying weakness, your site is likely to be reinfected.

Get more information in our Help Center.

Once you've secured your site, ask Google for a malware review. If your site is no longer harmful, we'll remove the warning from search. (You can check the status of your review request in Webmaster Tools
.)

دوستان اگر کسی راهکار خاصی به ذهنش میرسه ممنون میشم کمک کنه. چون مدت زیادی هست که این اتفاق افتاده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۳۵ عصر
ارسال: #2
RE: ارور reported attack site
دوستان چیز عجیبی پرسیدم که کسی تا حالا راهکاری بهم ارائه نکرده؟!Unknown12
۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ عصر
ارسال: #3
با مدیر هاست تماس بگیرید وبخواهید که سایت شما رورو با انتی ویروس اسکن کنند
امضاء milad0098
اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ،

زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود

تا بامداد روز دیگر بالا بیاید .
۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ عصر
ارسال: #4
milad0098 عزیز ممنون از راهنماییت. و اینکه قبلا خودم از cpanel این کار رو انجام دادم ولی به 2 دلیل این کار جواب نمیده چون آنتی ویروس هاست در صورتی که فایل مخرب روی هاست باشه می تونه شناسایی کنه اون فایل رو (اگر اشتباه نکنم) و در مواقعی که مشکل از کدهای html و php باشه نمیتونه کاری انجام بده.
که دقیقا من مشکلم با فایلهای php هست.
البته من مجبور شدم تمپلیت سایت رو از ابتدا با دیتابیس جدید سایت دوباره بالا بیارم و چند تا فایل css که تغییر داده بودم رو جایگزین کنم ( یعنی از phpهای اولیه که بدون مشکل هستن استفاده کردم با دیتابیس جدید و cssهای خودم. یه جورایی ترکیب کردم فایلهارو) و مجدد به گوگل مستر پیام دادم که بازنگری کنه تاببینم مشکل هل میشه یا نه! به هر حال اگر مشکل حل شد همینجا اطلاع میدم...53
 سپاس شده توسط milad0098
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان