زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل سایت در ارتقا به جوملا 2.5
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۵۲ صبح
ارسال: #1
مشکل سایت در ارتقا به جوملا 2.5
سلام دوستان
خسته نباشید

از دیشب که سعی کردم برای ارتقای جوملای خودم (1.5) به جوملای (2.5)به سفارش دوستان از بسته ارتقا redMIGRATOR استفاده کردم و پس از مشکلات زیاد که موفق شدم پلاگین رو در جوملا 1.5 نصب کنم سایت بالا نیومد.
بعد از اون همه پوشه ها و تیبل های redMIGRATOR از هاست پاک کردم اما بی فایده بود.

لطفا راهنمائی کنید چطور می تونم سایت رو به حالت عادی برگردونم. البته از مدیریت هاست خواستم از بک آپ استفاده کنه که متاسفانه بک آپ ندارند.

بسیار سپاسگزارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل سایت در ارتقا به جوملا 2.5
عنوان تاپیک ویرایش و تاپیک به انجمن مشکلات منتقل شد.لطفا از عنوانین مناسب برای تاپیک استفاده کنید.
یکی از موارد مهم برای ارتقا گرفتن فول بک آپ از سایت است که در توضیحات افزونه های ارتقا هم تاکید شده.
هم اکنون از همین حالت سایت هم حتما بک آپ بگیرید چون اگر دیتابیس رو از دست بدهید دیگر کاری از دستتون برنمیاد.
باید دید الان چه مشکلی دیتابیس سایتتون داره و یا چه تغییراتی دادید.اگر دیتابیس دارای جداول سالمی باشه میتوان مطالب و کاربران و ... به جوملای جدیدی منتقل کرد.
درکل میتونید از یکی از دوستان درخواست کنید سایت شمارا بررسی کند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط senobary
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۴۹ صبح
ارسال: #3
با تشکر از آقای گنجی عزیز

مشکل من فعلا ارتقا دادن نیست! فقط پلاگینی redMIGRATOR که نصب شده و ظاهرا خراب بوده با اینکه به طور دستی حذف شده(حدف پوشه ها و تیبیل در دیتابیس) اما سایت بالا نمیاد!

من فعلا میخوام سایت رو به حالت عادی بر گردونم به همین دلیل هم پست رو در اون انجمن ایجاد کردم!

در هر صورت منتظر کمک دوستان هستم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #4
من عرض کردم از یکی از دوستانی که وارد هستند درخواست کنید سایت شمارا بررسی کنند.
جداول این افزونه در دیتابیس رو کامل حذف کنید و در هاست هم پوشه و فایل های موجود این افزونه را باید حذف کنید.
معمولا در سایت سازنده این موارد گزارش شده و میتونید یک جستجویی در سایت سازنده هم داشته باشید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان