زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمع مترجمين در Transifex
۷-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #1
جمع مترجمين در Transifex
[تصویر:  ataaw_logo_300.jpeg]
ميخواستم به اطلاع تمام دوستاني كه تو كار ترجمه افزونه هستن برسونم كه وبسايتي يا بهتر بگم جامعه ي براي مترجمين نرم افزارهاي متن باز چند وقت پيش افتتاح شده ، اين وبسايت رو يكي از دوستان آلمانيم كه مدير وبسايت و برنامه نويس چندتا كامپوننت جوملا هم هست معرفي كرد و دعوت كرد كه اونجا برم و براي ترجمه هاي نرم افزارها كمك كنم ، از دوستان ميخوام كه شما هم ترجمه هاي خودتون رو از هر نرم افزار ميتونيد اونجا قرار بديد ..

شعار اين وبسايت all together as a whole هست كه يه چيزي تو مايه هاي همه براي يكي و يكي براي همه خودمون در فارسي ميشه ..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط tarantino ، وحید سیدی ، mking ، پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، صابرمحمدی ، ahmad19
۷-۴-۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ عصر
ارسال: #2
RE: جمع مترجمين در Transifex
با سلامRose
آقا من سايتشون رو ديدم فقط يه گلايه از اون دارم اون هم اين که چرا حالا که ميگن همه بيان ترجمه خوب توي زبان هاي سايت فارسي ما رو هم اضافه مي کردند . آخه چي مي شد.
به هرحال
ما هم تا اونجا که بتونم خودم مطالب فارسي رو اول توي اين انجمن خوب و بعدش توي اون سايت بي زبان فارسي اضافه مي کنم.
موفق و مويدد باشيد.
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
۸-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۰۴ صبح
ارسال: #3
خب نميشه بهشون گلايه كرد ، وقتي اونها مترجم فارسي نداشته باشند چطوري بايد سايت رو به فارسي هم ترجمه كرد ، اگه مترجمهاي فارسي عضو بشند و درخواست فارسي سازي سايت رو هم بديم و اگر قبول نكنند اونوقت ميشه گفت چرا ؟
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط mking ، شاهین سمیع عادل
۸-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #4
ممنون جناب پوردریایی عزیز
فعالیت در این سایت به چه صورت هست ؟
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۲۸ صبح
ارسال: #5
يه سرويسيه كه ترجمه نرم افزارها رو پشتيباني ميكنه ، بعضي از توسعه دهنده هاي جوملا هم ازش استفاده ميكنند .

اين آقاي آچيم فيشر دعوت كرد براي ترجمه هاي زبان فارسي دو سه تا كامپوننتي كه داره . وگرنه من به بقيه كاري ندارم ،‌ دردسر داره :D
امضاء Pourdaryaei

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۸-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۴۶ صبح
ارسال: #6
البته اين كار خوبي است ولي اگر عمر كفاف بدهد و زمانه ياري كند در اينده نچندان دور يك سايت براي اين منظور راه اندازي خواهيم كرد و حتي دامين هم ثبت كردم و در اونجا همه ميتوانند اسكريپت و نرم افزارهاي متن باز ترجمه شده را منتشر كنند.البته من كه وقت ندارم ولي امكانات رو براي اين كار مهيا خواهيم كرد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط tarantino ، mking ، Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل
۹-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۱۶ صبح
ارسال: #7
من بهشون پيشنهاد دادم كه يه تيم ترجمه پارسي هم ما تو سايتشون داشته باشيم.
هنوز كه جواب ندادن!
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، Reza Ganji ، ahmad19
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان