زمان کنونی: ۴-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک در ساخت یک وبسایت آماده خاطرات نویسی
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #1
درخواست کمک در ساخت یک وبسایت آماده خاطرات نویسی
درود
گفتم کجا پست بزنم درست باشه بهترین جا رو اینجا دیدم اگه جایی مناسب نیست لطفا تغییر بدید روم مورد نظر رو

خوب دوستان من یک سایت در یک سال پیش دیده بودم خیلی جالب بود ولی آدرسشو گم کردم
اگه شما آدرس پیدا کردید حتما بزارید اینجا تا بشه کمی تقلید کرد

خوب اصل موضوع می خوام یک نظر سنجی بشه یک سایتی با امنیت بالا
یک سایتی با اشتراک خاطرات
دارا بودن کنترل پنل هر نفر
دارا بودن یک محیط امن برای انتشار نرفتن بعضی از خاطرات
تاریخ بندی
فهرست بندی

بقیه رو دوستان معرفی کنند چی نیاز داره نگاه کنید کامپوننت های در این مورد نیز معرفی کنید چون من وارز خوردم هیچی نبود آخه اگه بشه یک پروژه بزرگی می شه سایت های ایرانی رو دیدم چند تا نرم افزار رو هم تست کردم ولی هیچی تو محیط وب نیست یک این چنین چیزی برای فارسی زبان ها درست کرده باشه
و یک یک محیطی با نصب به فیسbook و نصب به تویتر و سیستم های دیگر
[تصویر:  z3hdk4tfymus44c176t5.jpg]

خوب این سایت باید یک چیزی فوقلاده باشه هاست و سرور اونم با من یک چیزی در بیاد که خیلی ها که نمی تونند خاطرات خودشون رو بنویسند روی کاغذ بنوسند چون شاید لو بره و زندگیشون بپاشه
همین طور در زمینه وصيت نامه نیز می شه در این بخش قرار بگیره

منتظر همکاری همه ی دوستان و عزیزان هستم حتی اگر شد با هزینه خودم قالبشم درست می کنم

پیروز باشید شهریار جون
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست کمک در ساخت یک وبسایت آماده خاطرات نویسی
شهریار جان به نظر من با جومسوشیال میشه به همچین خواسته ای رسید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahryar warez ، شاهین سمیع عادل ، shahnaz
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ عصر
ارسال: #3
جومسوشیال باید خیلی تغییر داد حتی در ترجمه و می ترسم جنبشو نداشته باشه چون آبدیت جومسوشیال نال شده کار سختی هست
می خوام همه جنبه هاشو تست کنم و ببنیم چه چیزایی به نظر دوستان خوب هست استفاده بشه
و کامپوننت ها و ماژول که باید استفاده بشه

مثلا بیاییم جومسوشیال رو با ایزیبلاگ ست کنیم برای نوشتن موضوع و پروفایل داشتند
ولی خاطرات باید ببنیم نوت نویسی فیسbook رو پیدا کرد و ببنیم ون شخصی می شه درستش کرد

ممنون از نظر شما منتظر نطرات بیشتر هستم ممنون
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۶-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۱۵ عصر
ارسال: #4
(۶-۴-۱۳۹۰ ۰۶:۲۰ عصر)شهریار جون نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دوستان من یک سایت در یک سال پیش دیده بودم خیلی جالب بود ولی آدرسشو گم کردم
اگه شما آدرس پیدا کردید حتما بزارید اینجا تا بشه کمی تقلید کرد

سلام دوست عزیز
احیانا منظورتون این مطلب نیست؟ Blush Rose
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ایده از من هست.

خوش باشید.
جوینده.
یا حق.
 سپاس شده توسط shahnaz
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #5
نه بنده اگر امکان داشته باشه خودم می خوام با کمک دوستان این رو انجام بدم
هنوز این طرح جایی پیاده نشده و سایت که من می گم خارجی بود و اسم بلندی داشت
و مخصوص خاطرات نویسی بود و 99 سال یک خاطره رو می تونست در خودش ذخیره کنه
و این ایده رو من ندزدیم امروز تویه یاهوو با دوستان صحبت می کردم که به این نتیجه رسیدم
چه بهتر که ایده شما هم بود پس همکاری بهتر می شه تا این پروژه برسه به بالا

و متذکر می شم این ایده در یک سایت بسیار معروفی بود پیاده سازی شده و بعد از آن دیگران تقلید کردند
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط shahnaz
۶-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ عصر
ارسال: #6
از اونجايي كه وبلاگ نويسي هست به نظر من با ورد پرس كار بشه بهتره ، مخصوصا مولتي ورد پرس كه چندين نويسنده ميتونه داشته باشه و حتي ميشه با بادي پرس براش جامعه مجازي در حد جومسوشيال و يا اون يكي پرس يادم نيست :D براي فرومش نصب كرد ، همينطور قابليت وصل شدن به فيس بوك و توئيتر و چندين شبكه اجتماعي ديگه رو هم داره ... هر قالب خوشگل ماماني هم ميشه براش طراحي كرد و انعطاف زيادي داره ، فكر ميكنم از جوملا بهتر باشه تو اين زمينه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

سپاس شده توسط shahryar warez ، شاهین سمیع عادل ، shahnaz
۶-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ عصر
ارسال: #7
بنده یک بار رفتم سر وردپرس دومین روز حذفش کردم و اصلا باهاش کار کردم یعنی این امکانات زیر رو می تونه ایجاد کنه

هرکسی یک کنترل پنل درست کنه
آواتار و دیپاچه از خودش
فهرست بندی یعنی هرکسی بتونه برای خودش یک فهرست بندی برای ساخت خاطراتش بسازه

دقیقا می دونید چی هست یکی چیزی مثل سیستم نوت فیسbook دیدی همه دیگه متن های بلند اونجا می زارند اگه اون رو داشته باشه خیلی خوبه

بعد تاریخ بندیStrong خیلی مهمه

امنیت بالای cms

بشه در همون سیستم نوت نویسی بشه محدود کرد خاطره روز رو به دوستان خودم یا همه

و از دوستان می خوام بگند باز چی نیاز داریم ؟!!

و از جمله چیزایی که نیاز هست محیطی ساختن مثل دفترچه خاطرات
امضاء shahryar warez
)

سپاس شده توسط shahnaz
۲۰-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۰۸ صبح
ارسال: #8
درود بر دوستان عزیز
این اولین پستم هست که در انجمن پارس جوم میزارم

شهریار جان من الان یه مدتی‌ هست که قصد دارم یه وب با موضوع شبکه اجتمایی‌ بزنم و بد از جستو جوی فراوان تصمیم گرفتم که از sharetronix استفاده کنم که پشتیبانی فارسی هم داره،ولی‌ از اون جایی که پول این سرورا و هاست‌ها کمرمو شکسته و من محصل هستم و در آمدی ندارم دنبال یک همراه بودم
اگه حاضر به هم کاری هستین بنده در خدمتم Smile
 سپاس شده توسط shahnaz
۲۰-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #9
من نظم رو بگم؟ با جازه :
ایجاد جامعه مجازی فقط ضرره عزیزم ... الان با وجود cloob.com و فیس بوک ، نه در ایران موفق میشید نه در دنیا ... چرا که pluse.google.com هم دیگه اومده و راهی برای کسی نذاشته .. اون هم با sharetronix ... شما اگر میخوای واقعا موفق بشید حداقل یک یا دوسال باید روی php, asp , java کار کنید به صورت مداوم تا حرفه ای بشید و یک گروه خبره جمع کنید و یک سایت را از پایه به صورت MVC بنویسید .... مگر اینکه سود و ضرر براتون مهم نباشه ... شما در گوگل بزنید " جامعه مجازی " ، خدا رو شکر همشون که بزرگترین جامعه مجازی ایرانند ، ولی تا دو صفحه گوگل شما شاهد لینک های مختلف از سایت های مختلف جامعه مجازی هستید که حداقل 5 6تا هم با sharetronix کار میکنند ...
یا علی ..
(۶-۴-۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ عصر)شهریار جون نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جومسوشیال باید خیلی تغییر داد حتی در ترجمه و می ترسم جنبشو نداشته باشه چون آبدیت جومسوشیال نال شده کار سختی هست
می خوام همه جنبه هاشو تست کنم و ببنیم چه چیزایی به نظر دوستان خوب هست استفاده بشه
و کامپوننت ها و ماژول که باید استفاده بشه

مثلا بیاییم جومسوشیال رو با ایزیبلاگ ست کنیم برای نوشتن موضوع و پروفایل داشتند
ولی خاطرات باید ببنیم نوت نویسی فیسbook رو پیدا کرد و ببنیم ون شخصی می شه درستش کرد

ممنون از نظر شما منتظر نطرات بیشتر هستم ممنون

به نظرم جوملا بهتره ... شما میتونید با کامپوننت odude که در جومینا هست این کار رو انجام بدید و هم اینکه قالب دست خودته .. توی وردپرس به سختی میشه قالب زد .. چون خیلی فایل داره و اگر قالب کاملی هم بخوای فایلهات بیشتر هم میشه ... جوملا زمانی که مطالب زیاد بشه اونقدر سنگین نمیشه که ووردپرس زیاد میشه ...
از جومسوشیال استفاده نکن ... چون در اون حدی که میخوای بهت دسترسی نمیده مگر با خریدن افزونه هاش ...
این نظر من بود ... موفق باشی...
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، shahryar warez
۲۱-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ صبح
ارسال: #10
خیلی کوتاه میگم.محصول تازه وارد رو هم چک کنید: Ok
oxwall.ir

نیمه شب شما خوش!
جوینده.
یا حق.