زمان کنونی: ۲-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات سئو
۸-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ عصر
ارسال: #1
مشکلات سئو
[/align]
دوستان خوبم، من در یک انجمن درخواست بررسی سئو دادم که پاسخ را ملاحظه میفرمایید.

رتبه الكسا جهاني سايت 909.308 و ايران 16.614 مي باشد.
شما تگ اچ1 و اچ2 را که ركن هاي اساسي در سئو هستند در پيج اول خود نداريد و همين طور توضيحات سايت شما خيلي كوتاه است و نيز كلمات كليدي سايت شما هم بسيار طولاني هستند
آدرس url پست هاي خود را بهينه كنيد مثلاً: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درخواست من: من به هیچ عنوان سی اس اس و اچ تی ام ال نمی دانستم و با همین راهنمایی های فروم ها این دو سایت را راه اندازی کرده ام لذا چیزی در مورد تگ، از ریشه نمی دانم. لذا اگر مقدور است به سوالات من پاسخ فرمایید
تگهای (اچ1) , (اچ2) , ... را باید در هنگام نوشتن مطلب و با استفاده از ادیتور اعمال کنم؟
تگ(اچ1) را باید در قالب تغییر داد یا در ادیتور؟ در این مورد بسیار گشتم اما چیزی که من متوجه آن بشوم نیافتم لطفا توضیح ساده قابل درک برای من بنویسید و یا آموزش کاملی را معرفی فرمایید
در مورد آدرس (یوآرال) پست ها، من از طریق تنظیمات کلی، بخش سئو، همه گزینه ها بجز گزینه افزودن پسوند به آدرس ها را روی بلی قرار داده ام و تغییر لازم در فایل داخل سی پنل را هم انجام داده ام. فکر میکنم که فارسی بودن نام مستعار باعث طولانی شدن آدرس شده است. آیا باید کار دیگری انجام دهم یا نام مستعارها را انگلیسی کنم که در غیر اینصورت ارور 404 ها زیادتر خواهد شد.
لطفا راهنمایی بفرمایید بخصوص در مورد تگ (اچ1) (اچ2)و مشکل آدرس. منتظر پاسخ شما هستم
با سپاس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: مشکلات سئو
این توضیحاتی که به شما داده شده توسط سایت های بررسی سئو سایت و یا پلاگین هایی در این مورد داده شده است که فقط یک صفحه آنالیز شده و مناسب سایت های استاتیک می باشد.
اولا شما از چه اسکریپتی استفاده میکنید ؟
دوما صفحه اول سایت مهم نیست و با اینکه باید سئو را رعایت کنید اما صفحه اول سایت شما درب ورودی است و مطالب شما باید سئو و بهینه شده باشد.
شما باید کمی اچ تی ام ال مطالعه کنید تا در مورد تگ های مختلف اطلاعت جمع کنید و بدونید کار بسیار اسونی هست.
تگ h1 یا هیدینگ وان برای عناوین استفاده میشود و نزد موتورهای جستجو دارای ارزش بیشتری است و در جوملا بصورت خودکار عنوان صفحه h1 و عنوان مطلب h2 می باشد.
در جوملا شما باید روی موارد اصلی و کلمات کلیدی متمرکز شوید و اگر بخواهیم توضیح کامل بدهیم یک کتاب میشود.بهتر است شما کتاب آموزش سئو را که در انجمن آموزش های پارس جوم منتشر شده بخونید.
تنها موردی رو که باید مطمئن باشید این است که قالب سایت شما استاندارد باشد و بعد روی سئو کار کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
۱۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ صبح
ارسال: #3
با سلام
ممنونم دوست عزیز، لطفا یک سایت سریع جهت بررسی سئوی صفحات معرفی بفرمایید. این سایتی که معرفی میکنم خیلی عالی بود و رفرش و بررسی دوباره هر صفحه حدود 12 ثانیه طول میکشید و ایرادات را هم فارسی میداد که من با بررسی 2 مطلب جدید خودم با این سایت که 5 دقیقه بیشتر زمان من را نگرفت توانستم در روز بعد مطلب را در صفحه اول گوگل و مطلب اول یا دوم صفحه ببینم با اینکه مشابه مطلب فراوان بود. اما متاسفانه این سایت چند روز است که کار نمیکند. بشدت به چنین سایتی نیاز دارم لطفا معرفی بفرمایید.
سایت سئو: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #4
جستجو کنید در نت سایت های بسیاری هستند که این امکانات رو دارند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۲-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ عصر
ارسال: #5
با سلام
من خیلی جستجو کردم اما متاسفانه آنچه که میخواستم نیافتم و تازه برخی از آنها لینکهای با نام مستعار فارسی را هم ساپورت نمی کنند.
اگر دوستان میتوانند کمک کنند
۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ صبح
ارسال: #6
من و دوستان اگر سراغ داشته باشیم حتما معرفی میکنیم.
نظر شخصی من اینه از نام های مستعار لاتین استفاده کنید هم برای بهتر ایندکس شدن و هم مشکلی که فرمودید.
البته این نظر منه و برخی میگویند نام مستعار فارسی بهتره ولی برخی هم معتقدند لاتین باشد بهتر است .
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #7
دوست عزیز (محبحث سئو ) شروع کننده تایپیک !!
ببنید سئو از حالت کراولینگ خیلی وقته جدا شده برسی وب سایت و صفحات شما تا یک حدودی می تونه که اون حدود در بهینه سازی جدید فقط 10 درصد بهتون کمک کنه مثل ولید سازی قالب یا تگ بندی و مشخصات دیگر که به عنوان یک برنامه نویس در هسته قرار می دهید

وب سایت های مورد نظر یک سری متد رو برسی می کنند مثل وورنک و موزبار که روی گوگل کروم و فایرفاکس استفاده می شه

اصل بهینه سازی در وب سایت لینک بیلدینگ مناسب - تبلیغات - گرفتن بک لینک مناسب - و مطالب خوب و پارامتر های استراکچر دیتا ها و فرمت ها و الگورتیم های بهسنه سازی (در سطح پیشرفته )

بهتون پیشنهاد می کنم موزبار رو روی فایرفاکس و گوگل کروم خودتون نصب کنید تا بتونید صفحه رو نیز برسی کنید

با اجازه مدیران پیشنهاد می دم مطالب زیر رو مطالعه کنید 10 فصل بهینه سازی رو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
۱۵-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #8
با سلام
دوست عزیز ، این موزبار را که فرمودید من در نت پیدا نکردم امکان دارد لینکش را لطف کنید
با سپاس
۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ عصر
ارسال: #9
در داخل وب سایت زیر جستجو کنید
moz.com
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان