زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشگل در هاست فیشینگ
۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #1
مشگل در هاست فیشینگ
مشگل در هاست فیشینگ
با سلام خدمت دوستان عزیز
سوالی داشتم من از افریقای تو 24 ساعت گذشته شکایت داشتم که هاست بعد از بسته شدن مدیریت من و سوال من تازه گفته که شما شکایت دارید و مشگل شما فیشینگ هست .
سوال من اول اینه که فیشینگ چیشت ؟
دوم من چه کاری باید انجام بدهم؟
هاست من خارجی هست و تو سایت من فقط مطالب اموزشی هست و اصلا از فروش و فروشگاه خبری نیست و نمیدونم چرا انطوذ شده و تا بحال از هر مطلب خارج از سایت صحبت کردم با ذکر نام منبع بوده .
ممنون میشم که دوستان من را راهنماییم کنند چون واقعا نمیدونم چیکار باید انجام بدهم و الان 2 روز هست که سایت بسته شده
تشکر از همه دوستان
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #2
RE: مشگل در هاست فیشینگ
فیشینگ به نوعی سوء استفاده از سایت شما است.
میان روی هاستتون یک پوشه آپلود میکنند و صفحه ای مانند صفحه بانک رو تو اون قرار میدهند و کاربرانی رو که شکار کردند به اون صفحه هدایت میکنند و اونها اطلاعات بانکشون رو در اون صفحه وارد میکنند و برای اونها ارسال میشه و بدون اینکه ردی از خودشون گذاشته باشند سرقت اطلاعاتی انجام دادند.
البته کارهای دیگری هم انجام میدهند و این یک نمونه بود.
لینک مشکل دار برای هاستینگ ارسال میشه یعنی در گزارشات ابیوزی که دیتاسنتر ارسال میکنه لینک های مشکل دار هم ارسال میشه حالا چرا دیتاسنتر به شما نمیده نمیدونم ؟
با حذف اون فایل ها و یا موارد گزارش شده مشکل رفع میشه و سایت رو میتونید باز کنید ولی باید بدونید اونها دوباره اینکار رو تکرار میکنند و باید امنیت رو بالا ببرید.
من بیشتر موارد بدون اینکه سایت کاربر رو ببندم و یا بهش بگم میرم مشکل رو رفع میکنم و تا حالا بیش از سی مورد گزارش داشتم که حتی به کاربر هم نگفتم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط senobary ، mahan ، fidoman
۱-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #3
با سلام و تشکر از شما جناب گنجی عزیز
مشگل اینجاست که اصلا به من خبر ندادند و من دیدم که سایت و هاست کار نمیکنه
و به سرور اصلی خبر دادم بعد از پیام من تازه مشگل را گفت من نمیدونم چیکار باید انجام بدهم من دسترسی به هاست ندارم متاسفانه و ان هم بسته است .
و نمیدونم چی باید بگم لطف میکنید موارد تخصصی را بفرمایید که من به سرور اعلام کنم درضمن تازه هم و دوباره 2 ماه هست از پرداخت تیکت فاکتور
با تشکر از راهنمایتان
۱-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ صبح
ارسال: #4
خوب تیکت بزنید بهشون بگید که باز کنند تا مشکل رو برطرف کنید و اگر باز نباشه نمیشه کاری کرد.
ممکنه شما کلا سایت رو رها کنید و انها ببینند پیگیر نمیشید ببندند ولی وقتی شما پیگیر هستید باید باز کنند تا رفع کنید.
در این مواقع سایت رو ساسپند میکنند تا صاحب سایت پیگیر شود و بهش گزارش دهند.
شما باید بهش تیکت بزنید و بگید که گزارش فیشینگ رو برای شما هم ارسال کنند البته مواردی که مربوط به سایت شما میشه تا مشکل رو رفع کنید.
کار تخصصی هم نیاز نیست فقط باید ابتدا مشکل رو رفع کنید و سپس مراقب باشید و امنیت رو بیشتر کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان