زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد آپلود دیتا بیس سنگین
۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ عصر
ارسال: #1
سوال در مورد آپلود دیتا بیس سنگین
من یه هاست دایرکت ادمین دارم که یه دیتا بیس 600 مگ بایتی داره و می خوام این سایت رو به یه هاست سی پنل انتقال بدم

می خواستم ببینم با چه نرم افزاری و یا روشی می شه این انتقال رو انجام داد که دیتا بیس کامل و بدون مشکل اپلود بشه

برای انتقال فایل ها و ... از cut ftp استفاده می کنم برای دیتا بیس هم روش و یا نرم افزاری وجود دارد ؟؟

با تشکر
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ عصر
ارسال: #2
RE: سوال در مورد آپلود دیتا بیس سنگین
برای انتقال دیتابیس میتونید از جداول دیتابیستون جداگانه خروجی بگیرید و در دیتابیس مقصد ایمپورت کنید

یک مقدار حوصله و زمان و دقت نیاز داره

میتونید سفارش بدید براتون انجام بدم

از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mrt69 ، Reza Ganji
۲۱-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۴۰ صبح
ارسال: #3
RE: سوال در مورد آپلود دیتا بیس سنگین
می تونید با اسکوال دامپ یک خروجی بگیرید و با همین اسکریپت هم انتقال بدید
ولی بهترین گزینه مدیریت سرور هست که انتقال بده دیتابیسی رو که با سرعت دانلود سرور ناقص شدن خیلی کمه !!
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mrt69 ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان