زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین زرین پال
۱۲-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #1
Lightbulb پلاگین زرین پال
لطفاً در صورت امکان راهنمایی کنید.
هنگام نصب پلاگین اتصال آر اس فرم به درگاه زرین پال با این ارور مواجه میشم : ممنون میشم راهنماییم کنید
JInstaller: :نصب: ایراد SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `f8vc6_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');

نصب کامپوننت: ایراد در فایل SQL تابع دیتابیس با ارور 1054 مواجه شد
Unknown column 'ConfigId' in 'field list' SQL=INSERT IGNORE INTO `f8vc6_rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
SQL =

INSERT IGNORE INTO `#__rsform_config` (`ConfigId`, `SettingName`, `SettingValue`) VALUES ('', 'zarinpal.merchantid', '');
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: پلاگین زرین پال
دوستان راهکار جایگزینی سراغ دارید. با توجه به اینکه فعلاً پاسخی برای این مشکل وجود ندارد، فکر میکنید برای اینکه بتونم پرداخت آنلاین رو فعال کنم چکار باید بکنم ؟ آیا میشه یه صفحه جدا واسه پرداخت به صورتی که پایین توضیح میدم توی سایت گذاشت ؟
کاربر فرم رو پر کنه و بعد از ثبت اطلاعات به صفحه ی پیام تشکر بره و در این صفحه بهش گفته شه که برای پرداخت وجه روی این لینک کلیک کن و بعد با کلیک روی اون لینک به درگاه یا یک صفحه دیگه که اون صفحه به درگاه متصله بره ؟
امضاء successful
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۴-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ عصر
ارسال: #3
دوستان چه راهکارهایی به جز پلاگین اتصال به ار اس فرم پیشنهاد می کنید ؟
امضاء successful
۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #4
میتونید در سایت زرین پال هم درخواست بدید البته اگر اونها این پلاگین رو منتشر کرده باشند کمکتون میکنند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط successful
۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۰۰ صبح
ارسال: #5
دوستان دلیل مشکل من ورژن جوملاست. ( البته اینطور گفتن ) . گفتن باید به ورژن بالاتر ارتقاش بدم که فکر کنم منظورشون جوملای 2.5.7 باشه. اگر براتون امکان داره لطفاً راهنماییم کنید چطور جوملا رو ارتقا بدم اما قالب سایت و دیگر تنظیماتم به هم نخوره ؟
امضاء successful
۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ صبح
ارسال: #6
مگر شما از جوملا 1.5 استفاده میکنید ؟
اگر اینطوره باید به جوملا 2.5 مهاجرت کنید که آخرین نسخه هم 2.5.14 است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط successful
۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ صبح
ارسال: #7
خیر؛ جوملام 2.5 هست. اما گفتن باید ارتقا بدم

الان یه برنامه نویس گفت :
مربوط به rsform هست .
متاسفانه آشنایی ندارم با جوملا .
اما ارور نشون میده دیتابستون ناقص هست .

.......................
آیا ممکنه rsform قدیمی باشه و نیاز به آپدیت یا نصب دوباره داشته باشه ؟
امضاء successful
۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #8
درود بر شما
به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نگاه کنید
آخرین نسخه آر اس فرم هم که در نت منتشر شده باید نسخه RS Form rev45 که بهتر است از آن استفاده کنید
اگر به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید می توانید نسخه بروز رسانی که مناسب برای جوملای شما است را دانلود کرد و بعد از نصب آن جوملای خود را به روز رسانی کنید
و یا آخرین نسخه جوملای خام را بر روی جوملای خود اکسترکت و پوشه اینستال را حذف کنید (راه اول بهترین گزینه است)

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط successful
۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ عصر
ارسال: #9
ممنون
پلاگین اون تاپیک برای بانک ملته که من از ملت استفاده نمیکنم. چک کردم هم جوملام به روز هست و هم rsform

بدون استفاده از پلاگین، هیچ جور دیگه نمیشه درگاه پرداخت داشت توی سایت ؟

دوستان دوباره گفتن به احتمال زیاد مشکل از کامپوننت ار اس فرمی هست که نصب کردم و بهتره اون رو حذف و یکی دیگه نصب کنم.

اگر لینک دانلود ار اس فرم رو دارید ممنون میشم کمکم کنید. قبلی رو یکی از دوستان برام پیام خصوصی کرده بود
امضاء successful
۱۱-۹-۱۳۹۳, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #10
من هم همین مشکل را دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان