زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبدیل بسته نصبی جوملا1.5 به 2.5
۱۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ عصر
ارسال: #1
تبدیل بسته نصبی جوملا1.5 به 2.5
سلام من دارم از یک بسته نصبی استفاده میکنم به نام قالب ایران طراحی شرکت خلیلان
حالا این بسته 1.5 هستش حالا من میخوام اینو ارتقاء بدم به 2.5 کسی هست منو راهنمایی کنه که باید چکار کنم در مورد بسته نصبی؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #2
RE: تبدیل بسته نصبی جوملا1.5 به 2.5
ارتقاع به جوملای 2.5 فقط بعضی از موارد هسته مثل دیتابیس مطالب و کاربران انتقال پیدا می کند

اگر می خواهید این قالب استفاده کنید باید به نسخه 2.5 به روز رسانی بشود در منبع کد هاش که خلیلیان رسانه کد می کنه و دسترسی به کد نمی ده و در بیشتر قالب هاش از فریمورک استفاده می کنه که کار سختتر می کنه
و در مرحله بعدی باید تمام افزونه هایی که در وب سایت خودتون دارید رو اگر نیاز دارید در نسخه 2.5 پیدا کنید نسخه به روز رسانی شده اون رو

آموزش انتقالشم تو همین انجمن هست می تونید مطالعه کنید

امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان