زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۴۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر کامپوننت
۳-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ صبح
ارسال: #1
تغییر کامپوننت
میخواستم بخشی از کامپوننت و حذف کنم کسی از دوستان بلد
می خوام قسمتی از کامپوننت که برای کد امنیتی ضد اسپم رو حذف کنم تا نیاز به وارد کردن آن نباشه
کسی است که بتون در این زمینه کمک کنه ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۴-۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: تغییر کامپوننت
هر افزونه تنظيمات خاص خودش رو دارد و در تنظيمات ميتونيد در صورت امكان غير فعال كنيد ولي پيشنهاد ميشود اينكار را نكنيد چون مشكل ارسال اسپم را براي شما به وجود مي آورد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۵۳ عصر
ارسال: #3
با تشکر از پیشنهاد شما
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ عصر
ارسال: #4
(۳-۴-۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ صبح)parsrayaneh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخواستم بخشی از کامپوننت و حذف کنم کسی از دوستان بلد
می خوام قسمتی از کامپوننت که برای کد امنیتی ضد اسپم رو حذف کنم تا نیاز به وارد کردن آن نباشه
کسی است که بتون در این زمینه کمک کنه ؟
سلام
دوست عزيز، سه تا تاپيك زدين براي اين كامپوننت تيكت و قسمت اسپمش. ولي اصلا به راه كارهاي دوستان مثل اينكه توجه ندارين.

تو اون تاپيك ديگه گفتين

کسی نیست که بتونه در این باره کمک کنه
  نیاز شدید دارم

من هم جواب دادم:

بايد تو تنظيمات كامپوننت چنين گزينه اي وجود داشته باشه. اگه نداره، برداشتنش از تو فايل هاي كامپوننت كار راحتي نبايد باشه.
به هر حال اگه مايليد اطلاعات ادمين سايت رو برام پخ كنين تا كامپوننت رو يه بررسي بكنم.

حالا باز اومدين اينجا مطرح ميكنين.
خوب رو هوا كه نميشه راه حل داد. براي هر كامپوننتي راه حل متفاوته. يا كامپوننت رو بدين تا نصب كنيم و روش حذف اسپم و كپي رايتش رو پيدا كنيم، يا اطلاعات ادمين سايت و هاستتون رو بدين تا بررسي كنيم.
اگر هم اعتماد ندارين به مديران اين انجمن،‌ كه ديگه يه بحث ديگه است.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۳۱ عصر
ارسال: #5
سلام دوست عزیز مشکل اسپم حل شد ولی کپی رایت مونده
من مشخصات سایت و بهتون میدم
البته در پیغام خصوصی ولی هاست و اجازه ندارم آخه مدیرش اجازه نمیده
امضاء مرتضی محمدجانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان