زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*کمک کمک*: مدیریت سایت بالا نمیاد
۲-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #1
Photo *کمک کمک*: مدیریت سایت بالا نمیاد
سلام من یه کامپوننت منو نصب کردم بعدش وقتی خواستم یه صفحه دیگری برم دیگه بالا نمی اومد ولی اگه آدرس مدیریت سایت رو وارد کنید قسمت وارد کردن نام کاربری وپسورد می آید ولی وقتی داخل می رود دیگه صفحه رو بالا نمیاره وآدرس سایت این شکلی میشه
[تصویر:  1.bmp]حتی من پوشه ای که توسط کامپوننت در پوشه کامپوننت وادمین بوجود اومده یود رو حذف کردم اما بازهم مشکل حل نشد
خواهشا کمک کنید موندم چیکار کنم
آدرس مدیریت سایت هم اینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۱-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ صبح
ارسال: #11
RE: *کمک کمک*: مدیریت سایت بالا نمیاد
اولا فکر نمی کنم ربطی داشته باشه دوما اینکارم کردم ولی فایده ای نداشت
۱۱-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #12
دوست عزیز دیتا بیس ها را حذف کردید؟
یا مثلا کامپوننت ، ماژول و یا پلاگینی که جدیدا نصب کرده باشی رو حذف کردید؟
شما میتونید سایت رو ببینید؟
اگه جوابتون مثبت میتونید از اونجا وارد محیط کاربریتان شوید
خوب اگه شدید ببینید میتونید مطلبی یا پیوندی وارد کنید ؟
خوب یک بار پسورد خودتو عوض کن ؟
یا اینکه با یک زبان دیگر وارد شوید ؟
خوب اگر هم مشکل در وارد شدن داشتید
بروید قسمت کنترل پنل هاست نام ماژوا یا پلاگین و یا هر چیز دیگه ای که نصب کردید و حذف کنید و در قسمت دیتابیس هم هر جدولی که با نام پلاگین و یا سیستمی که نصب کردید رو حذف کنید معمولا 80 درصد احتمال این که مشکل حل شود وجود دارد.
توجه :
قبل از هر کاری بکاپ از هاست یادتون نره
موفق باشید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط persians ، شاهین سمیع عادل
۱۱-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۱۲ صبح
ارسال: #13
با سلام
همانطور که دوستان هم راهنمایی کردند وقتی افزونه رو حذف کردید اگر پوشه یا فایلی ازش در هاست باقی بود دستی حذف کنید
در مورد جداول افزونه مورد نظر در دیتابیس، شما اگر نام کامپوننتی که حذف کردید رو دقیق بفرمائید یا لینک کامل افزونه رو قرار بدید بنده عرض می کنم جداولش کدومه تا حذف کنید...
در ضمن حتما جوملاتون رو هم به 1.5.23 ارتقاء دهید...

موفق باشید
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ صبح
ارسال: #14
ممنون از راهنمایی هاتون لینک کامپوننت رو در چند تا از پاسخ های قبلیم گذاشته بودم واین هم بگم که من وقتی میخوام وارد مدیریت بشم صفحه ی ورود آورده می شود اما وقتی اطلاعات ورود رو وارد می کنم دیگه صفحه ی اصلی مدیریت بالا نمی یاد در ضمن من پوشه کامپوننت رو حذف کردم فقط می مونه دیتابس که نمی دونم کدوم رو حذف کنم
این هم از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که دوباره میذارم
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۳۶ صبح
ارسال: #15
خوب دوست عزیز جداول دیتا بیس هم به نام کامپوننت com_menus_regrade یه سرچ کنید پیدا می کنید اگه با این نام نبود _ را بردارید و دیگر کلمات را سرچ کنید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، persians ، شاهین سمیع عادل
۱۲-۴-۱۳۹۰, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #16
با سلام
بنده لینک قبلی رو هم دیدم ولی سوالم اینه که نام این کامپوننتتون چیست؟ کارییش چیه؟
کامپوننتی که لینک دادید فقط فایل xml داره! جدولی هم ایجاد نمی کنه!
لطفا اطلاعات دقیق بدید...

در ضمن جوملاتون رو بروزرسانی کردید یا خیر!؟ اگر خیر، آخرین نسخه از جوملا سری 1.5 یعنی 1.5.23 رو دریافت و در هاست در دایرکتوری که پک فعلی جوملا رو آپلود کردید آپلود و فقط اکسترکت کنید(نصب نکنید) و در نهایت پوشه installation رو حذف کنید...

محض احتیاط قبل از هر کاری بک آپ فراموش نشه

موفق باشید
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، مهدی بختیاری ، Reza Ganji
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۵۶ صبح
ارسال: #17
سلام باید بگم که جدولی با همچین نامی اصلا وجود نداشت و جوملا رو هم ارتقا دادم و دیگه نمیدونم چیکار کنم من فقط همین کامپوننت رو نصب کردم که به این روز دچار شدم
۱۳-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۴-۱۳۹۰ ۰۴:۲۵ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #18
در صورت تمايل به برسي اطلاعات ورود به سايت رو براي من پيام خصوصي كنيد!
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Reza Ganji ، persians ، شاهین سمیع عادل
۱۶-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۳۳ عصر
ارسال: #19
دوستان زحمتی بکشن در صورتی که مشکلاتشون حل شده اینجا قرار بدن تا دوستانی که با همین مشکل برخورد کردند بتوانند مشکلاتشان را با استفاده از این تاپیک ها و انجمن ها رفع کنند
پیشاپیش از زحمت شما تشکر می کنم
امضاء مرتضی محمدجانی
۱۷-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #20
شما احتمالا از پلاگین JSecure استفاده کردین
شما باید به صورت دستی این پلاگین رو حذف کنید ( تیبل ها فراموش نشه ) و در ادامه کاری رو که دوستان مبنی بر جایگزین کردن فایلها گفتند انجام بدید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان