زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۲۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه مسابقه ، داوری ، شرکت کنندگان
۱۷-۱-۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ عصر
ارسال: #1
افزونه مسابقه ، داوری ، شرکت کنندگان
با سلام
من دنبالیک افزونه با امکانات زیر می گردم که ممنون میشم منو تو این زمینه راهنمایی کنید
امکاناتی که من می خوام سایتم داشته باشه :
من می خوام برای سایتم یک بخش همایش یا مسابقه بزارم که کلیه قابلیت های زیر را داشته باشه
اول از همه این قسمت دارای بخشهای کاربری - داوری و مدیریت باشه که هر مدومش قابلیتهای جداگانه داشته باشند

قابلیتهای بخش کاربری :
1 - ثبت نام کاربر با فیلد های مورد نظر به صورتی که برای داور نام و مشخصات کاربر نمایش داده نشه و فقط یک کد به کاربر اختصاص داده بشه
2 - ارسال مقاله به صورت متن + عنوان + پیوست
3 - ویرایش فایل یا همون مقالیه ارسال شده
4 - سیستم اعلام نتایج
5- سیستم اعلام نظر

قابلیتهای بخش داوری :
1- دریافت فایلها و مقالات ارسالی به صورتی که نام و مشخصات کاربر یا همون شرکت کننده نمایش داده نشه و فایلها از روی کد شناخته بشن یعنی کدگذاری بکنه
2- ثبت نتیجه داوری در بخش ارزشیابی جهت نمایش در سایت به صورتی که داور کد مقاله + امتیاز مقاله را وارد کنه و سیستم به صورت اتوماتیک بر اساس کد مشخصات شرکت کننده + نتیجه را در سایت و پنل شرکت کننده نمایش بده
3- قابلیت دریافت مقالاتی که مشخصاتی که از شرکت کننده نیست به صورت ورد یا پی دی اف

قابلیتهای بخش مدیریت :
1- دریافت لیست کاربران + مشخصات کامل آنها به صورت فایل اکسل یا ورد یا پی دی اف
2- قابلیت مدیریت کاربران
3- قابلیت ایجاد و مدیریت داوران
4- قابلیت دریافت مقالات به دو صورت حاوی مشخصات شرکت کننده و بدون مشخصات شرکت کننده

Inlove ممنون میشم کمکم کنید Inlove
امضاء amrdata
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۸-۱-۱۳۹۰, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #2
RE: افزونه مسابقه ، داوری ، شرکت کنندگان
دوست عزیز فکر می کنم برای داشتن این امکانات :
( ثبت نام ، دریافت ، ویرایش ، ارسال ، خروجی گرفتن و مدیریت کردن کاربران ، ثبت نتایج و داشتن پنل اختصاصی برای هر شرکت کننده)
باید از چندین افزونه استفاده بشه و برای مرتبط کردن نتایج آن ها برنامه نویسی انجام بشه و به همین راحتی نیست که یک افزونه کل این کارها را انجام بده
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط وحید سیدی ، Reza Ganji
۲۶-۱-۱۳۹۰, ۰۵:۳۹ عصر
ارسال: #3
(۱۸-۱-۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فکر می کنم برای داشتن این امکانات :
( ثبت نام ، دریافت ، ویرایش ، ارسال ، خروجی گرفتن و مدیریت کردن کاربران ، ثبت نتایج و داشتن پنل اختصاصی برای هر شرکت کننده)
باید از چندین افزونه استفاده بشه و برای مرتبط کردن نتایج آن ها برنامه نویسی انجام بشه و به همین راحتی نیست که یک افزونه کل این کارها را انجام بده

ممنون دوست عزیز به خاطر راهنمایی
میشه بگی اگر چنین چیزی را برام بنویسید چقدر هزینه باید تقدیم کنم
راستش من تو سایت پارس جوم سفارش دادم یعنی ایمیل ارسال کردم اما الان نزدیک 2 هفته هست که کسی جواب نداده

امضاء amrdata
۲۶-۱-۱۳۹۰, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #4
احتمالا براي ارسال ايميل مشكل داره كه بررسي ميكنم!
براي اينكار بايد به برنامه نويس جوملا سفارش دهيد اگر خواستيد من معرفي ميكنم تا باهاشون مشورت كنيد شايد بتوانند انجام دهند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۰۲ صبح
ارسال: #5
(۲۶-۱-۱۳۹۰ ۰۷:۱۹ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احتمالا براي ارسال ايميل مشكل داره كه بررسي ميكنم!
براي اينكار بايد به برنامه نويس جوملا سفارش دهيد اگر خواستيد من معرفي ميكنم تا باهاشون مشورت كنيد شايد بتوانند انجام دهند.

ممنون جناب آقای گنجی
اگر می تونید تو همین قسمت راهنمایی فرمایید

در پناه حق Inlove
امضاء amrdata
۲-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ عصر
ارسال: #6
من فكر ميكنم با اقايان طالبي ، رزاقي و ستار رضايي در اين مورد مشورت كنيد !
البته اقاي وحيد حاجي پور هم در مورد افزونه نويسي فعاليت دارند !
انشاالله كه اين دوستان بتونند كمكتون كنند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان