زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جابه جایی
۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ عصر
ارسال: #1
جابه جایی
سلام

من سایتی دارم که با آخرین نسخع جوملا 1.5 پایه گذاری شده است. با توجه به مشکلاتی که ایجاد شده است می خواهم به جوملا 2.5 ارتقا دهم

با توجه به ریسکی که در این مورد وجود دارد می خواهم بدانم آیا راهی هست که حداق مطالب خود را به جوملا 2.5 انتقال دهم چون مطالب آن مهم و تعداد زیادی است که نوشتن انها مجدد مشکل است لطفا راهنمایی نمایید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۱۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: جابه جایی
آموزش انتقال در انجمن وجود دارد و میتونید طبق اون عمل کنید و افزونه انتقال نیز معرفی شده.
شما نباید ریسک کنید و حتما باید از سایتتون بک آپ بگیرید و سپس تست کنید.

بعد از انتقال هم باید همه مطالب رو سطح و دسترسی بدید و در مجموعه دلخواه قرار دهید.
برای مهاجرت میتونم براتون انجام بدم با هزینه مناسب و خودتون بقیه کارهارو مانند ویرایش سطوح دسترسی و مجموعه انجام بدید.
اگر خودتون مایل هستید انجام بدید آموزش هارو مطالعه کنید و هرجا مشکل داشتید مطرح کنید تا راهنمایی شوید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #3
سلام

آقای گنجی هزینه این کار چقدر می شود؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ عصر
ارسال: #4
درود
در پیام خصوصی پاسختون رو دادم.
البته همانطور که گفتم میتونید خودتون اقدام کنید و مشکلات رو مطرح کنید ولی بدون گرفتن فول بک آپ از سایت فعلی اینکار رو انجام ندهید.
البته من اگر قرار باشه انجام بدم سایتتون رو به سرور خودمون منتقل میکنم و روی یک دامنه دیگر کارهارو انجام میدم و بعد از اطمینان بسته نصبی سایت جوملا 2.5 رو در اختیار شما قرار میدهم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان