زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۱۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش قرار دادن کد zopim در قالب WHMCS جهت پشتیبانی آنلاین
۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۶-۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink آموزش قرار دادن کد zopim در قالب WHMCS جهت پشتیبانی آنلاین
درود
zopim.com یکی از سایت هایی است که امکان چت و پشتیبانی آنلاین را برای سایت ها مهیا میکند.نسخه رایگان آن امکان تعریف یک کارمند پشتیبان را میدهد و همین برای بسیاری از سایت ها کافیست.
برای استفاده به آدرس زیر مراجعه و ثبت نام کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد از ثبت نام کدی به شما میدهد که باید آن را در قالب سیستم مدیریت هاستینگ قرار دهید.برای این منظور کد دریافتی را کپی کنید و سپس وارد هاست شوید و قالب پیش فرض خودتون و فایل header.tpl را برای .یرایش باز کنید.
حال این کد رو باید قبل از اتمام تگ <head> قرار دهید.منتها نکته ای که در اینجا باید مد نظر قرار دهید این است که ابتدا یک تگ باید باز کنید و کد رو درون اون قرار دهید.

<head>

{literal}

کد درون این تگ قرار میگیرد

{/literal}
</head>

من دیدم همه در آموزش ها نوشتند باید در قالب قرار دهید ولی نامی از این تگ نبردند.شما در صورتی که داخل تگ {literal} قرار ندهید پشتیبانی آنلاین شما نمایش داده نمیشود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط senobary
۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ صبح
ارسال: #2
RE: آموزش قرار دادن کد zopim در WHMCS جهت پشتیبانی آنلاین
سلام.آقای گنجی این آدرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرانصب میکنم...تنطیماتی واسه اجرانداره وفقط انتخاب پوزیشن واسش هست؟ ازجوملا2.5 استفاده میکنم...ببخشیداینجاپرسیدم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۷-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۷-۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: آموزش قرار دادن کد zopim در WHMCS جهت پشتیبانی آنلاین
دوست عزیز در همون تاپیک میتونید مشکل رو مطرح کنید.این مشکل مرتبط با موضوع تاپیک نیست و حذف میشود.
ضمن اینکه اون ماژول برای جوملا 1.5 هست و روی 2.5 جواب نمیده!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۱-۹-۱۳۹۴, ۰۲:۱۷ صبح
ارسال: #4
RE: آموزش قرار دادن کد zopim در قالب WHMCS جهت پشتیبانی آنلاین
با سلام و خسته نباشید من کد لایو زیلا را به این صورت میزارم مشکلی که داره اینه در حال لود شدن نمایش میده و سریع پاک میشه لطفا راهنمایی کنید که این کد رو در کدام قسمت whmcs بزارم متشکرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان