زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پشتیبانی تیکت
۱-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ صبح
ارسال: #1
درخواست پشتیبانی تیکت
سلام با اجازه دوستان میخواستم بدونم کامپوننتی میشناسید برای جوملا که برای پشتیبانی تیکت باشه البته فارسی اگه کسی میشناسه یا داره بزاره تا دوستان استفاده کنند
بنده یه سیستم تیکت میشناسم که دانلود کردم از جوملا که تو توضیحات از فارسی شدن صحبت کرده و لی بعد از نصب همه جا انگلیسی شاید مشکل از سیستم من باشه اگه دوستانی نصب کردن بگن چه جوری بود
اینم لینک کامپوننت اگه دوستان نظری دارن میتونن اینجا بگن تا دوستان بتونن کمک کنند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها تست کنید شاید فارسی باشه
کلمه عبور دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ عصر
ارسال: #11
RE: درخواست پشتیبانی تیکت
بله درست گفتید منم همین کارو کردم
ولی چه بعد و چه قبل انجام دادنش این کد امنیتی قابل خواندن نشد یعنی بالا نمیاد مسیرش و هم نمیدونم
می خواستم بدونم میشه کاری کرد که نیاز به وارد کردن کد امنیتی نباشه یعنی کلا این قابلیت و ازش گرفت یا بشه کاری کرد که بشه ازش استفاده کرد
مثلا بشه یه جا از کد های کامپوننت و حذف یا اضافه کرد تا این قابلیت ازش حذف شه ؟
منظور از کد امنیتی antispam که برای نفرستان اسپم استفاده میشه
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۳-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ صبح
ارسال: #12
کسی نیست که بتون در این باره کمک کنه
نیاز شدید دارم
مشکل اینه که کد امنیتی لود نمیشه تا در قسمت مشخص شده وارد کرد میخواستم بدونم راهی برای این مشکل هست تا بشه فعالش کرد
یا حداقل چجوری میشه که کد امنیتی رو از کامپوننت حذف کنم
امضاء مرتضی محمدجانی
۳-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #13
سلام
بايد تو تنظيمات كامپوننت چنين گزينه اي وجود داشته باشه. اگه نداره، برداشتنش از تو فايل هاي كامپوننت كار راحتي نبايد باشه.
به هر حال اگه مايليد اطلاعات ادمين سايت رو برام پخ كنين تا كامپوننت رو يه بررسي بكنم.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان