زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۵۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر اسم کامپونت یا ماژول
۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ صبح
ارسال: #1
تغییر اسم کامپونت یا ماژول
ببخشید چطوری میشه اسم کامپونت یا ماژول را تغییر داد که وقتی نصب میکنیم روی هم نصب نشه وبشه برای هرکدام تنظیمات جداگانه گذاشت یا تو چند زبانه استفاده کردJoomla 2.5joomla 3.0
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ عصر
ارسال: #2
RE: تغییر اسم کامپونت یا ماژول
درود بر شما
نیاز به نصب مجدد ماژول نیست
کافیست که درون ماژول مورد نظر رفته عنوان آن را تغییر دهید و در موقعیت دلخواه تنظیم کنید و از گزینه "ذخیره به صورت رونوشت" استفاده کنید
اصولا اگر می خواهید نام افزونه ای را عوض کنید باید قبل از نصب در فایل XML آن افزونه نام آن را تغییر دهید، البته ممکن است نیاز باشد تغییرات دیگری را هم اعمال دهید که بستگی به افزونه دارد

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط amirali
۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ عصر
ارسال: #3
خیلی از ماژولها قسمت شناسه دارند که اونجا میتونید 10تا ماژول هم نام داشته باشید در یک موقعیت و صفحه اما با شناسه های متفاوت
امضاء amirali
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ صبح
ارسال: #4
اون که میشه کپی کرد تو جملا از روی خودش را میدونم نه من سوالم اینه که مثلا ماژولmod_bt_contentslider_j
را میخوام ازش ۴ تا بسازم که هر کدوم یه بگراند با یک رنگ خاص داشته باشه بلد نیستم چطوری باید تو سرسش تغییرانت ایجاد کنم که کلا اسمش عوض شه ودیگه تو نصب روی هم نصب نشه اگر میشه کامل راهنمایی فرمایید
۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ عصر
ارسال: #5
میتونید از پسوند کلاس ماژول هم استفاده کنید.وقتی برای یک ماژول استایل دیخواه رو تعریف کنید میتونید در تنظیماتش بگید از این کلاس استفاده کنه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #6
بلد نیستم میشه اموزش بدید چطور استایل تغییر بدم لطفا -کلا هم میخوام اگر میشه اسم کامپونت یا ماژولم عوض کنم چون مثلا الان سایتما چند زبانه کردم کامپونت جی دانلود در قسمت فارسی وانگلیسی یکی ومیخوام دوتا نصب کنم یکی فارسی یکی انگلیسی که با هم تداخل نداشته باشند وزباناشونم تغییر کنه
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #7
برای کامپوننت نمیشه و شما باید از کامپوننتی که به روش اصولی ترجمه شده و دوزبانه هست استفاده کنید ولی برای ماژول میشه از اون کپی گرفت و یا روی دکمه جدید در مدیریت ماژول ها کلیک کنید و ماژول مورد نظر رو انتخاب کنید و در موقعیت دلخواه منتشر کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ صبح
ارسال: #8
من ماژول را کپی کردم ولی میخوام هر ماژول یه سری خصوصیاتی داشته باشه مثلا رنگ یا فونتش ؟
کامپونت جی دانلود یا پخش فیلم را چطوری از دوزبانش استفده کنم؟
۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ عصر
ارسال: #9
برای ماژول باید از پسوند کلاس ماژول استفاده کنید که در انجمن قبلا در مورد بحث شده.
در مورد زبان کامپوننت هم اگر کامپوننت دوزبانه باشه وقتی زبان سایت انگلیسی باشه خودش تغیییر زبان میده.
اما شما میتونید از جوم فیش هم استفاده کنید که میشه برای هر مطلب چندین زبان نوشت و منتشر کرد و بد نیست اون هم تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan
۱۳-۵-۱۳۹۴, ۰۹:۱۱ عصر
ارسال: #10
درود بر دوستان ..
کامپوننت جوم گالری نصب کردم وقتی توی انگلیسی میرم تغییر می کنه و توی فارسی هم همین طور تا اینجا مشکلی نیست ..
مشکل من توی مجموعه هاشه وقتی مجموعه ایجاد می کنم و تصویر داخل اون آپ می کنم انتخاب زبان نداره که بگم توی کدوم زبان این مجموعه رو نمایش بده فقط منتشر شده و منتشر نشده داره که اگه منتشر بشه توی هر دو زبان نمایش می ده ..جوم گالری خیلی امکانات خوبی داره ..کسی می تونه دراین زمینه راهنمایی کنه
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان