زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند سوال در مورد سرور مجازی
۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۵ صبح
ارسال: #1
چند سوال در مورد سرور مجازی
سلام خدمت دوستان عزیز

من دارم برای یک شرکتی سایت طراحی میکنم

مشتری تاکید زیادی برای بالا آمدن سریع سایت داره

من تصمیم گرفتم سایت رو روی سرور مجازی راه اندازی کنم چون شنیدم با اینکار خیلی سرعت لود سایت بالا میره

آیا این نظر درسته؟

و

شنیدم باید سرور مجازی کانفیگ بشه و ...
آیا دردسر زیاد داره یا نه

و آیا پارس جوم این سرویس رو ارائه میده؟

ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ صبح
ارسال: #2
RE: چند سوال در مورد سرور مجازی
سلام
درمورد سرویس مجازی مثلا همین xamp یک ارائه سرویس مجازی هست اما به صورت لوکال اگر بخواید این کارو در شبکه کسترده اینترنت انجام بدید نیاز به سرورهای پیشرفته و سرعت اینترنت بسار بالا + پیشتیبانی دائم و محافظت از اون و داره

فکر نمیکنم توجه اقتصادی داشته باشه بهتره هست از یک سرویس دهنده خوب سرویس بگیرید مثلا از ارائه دهندگان سرویس داخل کشور که بخاطر اینکه تبلیغ نشه اسم نمیبرم استفاده کنید
و همچنین تا جایی که ممکنه از کدهای کمتر و تصاویر با حجم پایین تری استفاده کنید و تا جایی که ممکن بود صفحه اول سایت و سبک طراحی کنید و موارد اضافه رو به صفحات دیگه منتقل کنید

البته روش هایی هست که از هاست های دیگه به صورت سرورهای مجازی به شما ارائه خدمات میکنند اما تاثیری در سعت لود ندارند

من در حد دانش خودم جواب دادم و ممکنه دوستان دیگه نظر بهتری داشته باشند. منتظر نظر دوستان دیگه هم بمونید.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط majid19
۱۰-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ عصر
ارسال: #3
در مورد نصب جوملا روی سرور مجازی و کانفیک کردن آیا خلی دردسر داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ صبح
ارسال: #4
نه مشکل خاصی نداره و معمولا نرم افزار مدیریت محتوا مورد نیاز رو سرویس دهنده به صورت رایگان براتون نصب میکنه.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان