زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهاجرت از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و ابهامات من؟؟؟
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ صبح
ارسال: #1
مهاجرت از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و ابهامات من؟؟؟
درود بر همگی
عرض شود که بنده مدیر سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هستم و این سایت رو با جوملا 1.5 طراحی نمودم. امکانات جوملا 1.5 جوابگوی نیازهای بنده نیست و قصدم بر اینه که به جوملا 2.5 مهاجرت کنم.
عرض شود که دو ساله که من این سایت رو دارم و در طراحی سایت برای هر پست در قسمت Metadata Information کلمات کلیدی (keywords) مخصوص به همان مطلب (کتاب مورد نظر) رو تعریف کردم و بطور میانگین روزانه 1000 بار از سایت بازدید میشه و توی گوگل معمولاً هر مطلب لینوکسی که بگردی؛ صفحه اول یافت نشه، صفحه دوم گوگل سایت بنده رویت خواهد شد.
همانطور که گفتم من از جوملا 1.5 راضی نیستم و اصلی‌ترین مشکلم هم دسته بندی ها و مجموعه های تو درتوی با عمق بیشتر از ۳ سطح هست. کاری که در جوملا 2.5 میشه ولی در 1.5 متأسفانه نه!
حال سؤال بنده اینجاست که اگر بنده کلاً CMS جوملا 1.5 و محتویاتش رو پاک کنم و جوملا 2.5 رو نصب کنم و بطور فشرده (در ظرف چند روز متوالی) دوباره مطالب رو بسازم. آیا در سئو و رنکینگ من (نمیدونم دقیقاً بهش چی میگین!) تأثیر منفی نمیذاره؟ یا عملاً با حذف مطالب، گوگل به بنده فرصت چندروزه احیای سایت رو میده و بعد نمرات رو لحاظ میکنه و یا بطور ضربتی این کار رو انجام میده؟! (ببخشید اگر سوالم رو نتونستم با کلمات تخصصی صحیح بپرسم)
این رو هم بگم بنده نمیدونم دقیقاً میشه از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 (چیزی شبیه آپگرید) مهاجرت کرد یا نه؛ ولی اگر این مسأله شدنی هم باشه، فکر کنم یه جورایی وصله پینه بشه!
دوست داشتید راجع به این موضوع هم نظرتون رو ذکر کنید.
ممنون از راهنماییتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ صبح
ارسال: #2
RE: مهاجرت از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و ابهامات من؟؟؟
لینک های وب سایت شما بر اساس متد غیر ری رایت یعنی با php بهینه سازی شده

شما می توانید به واسطه افزونه های موجود مثل sh404sef و متد های ریدایرکت 301 بودن اینکه تغییر لینکی داشته باشید و مشکلی برای شما پیش بیاد انتقال بدهید ولی خوب باید اول تو ساب دامین بالا بیارید و مشکلات بعد از رفع بیارید روی صفحه اصلی

البته اگر بخواهید سیستماتیک عوض کنید باید بگم که با تغییرات لینک مواجه می شوید و باعث می شود وب سایت شما دارای ارور های 404 زیادی شود و نتایج جدید 3 الی 6 ماه طول می کشد تا فیکس شود ولی با ریدایرکت مشکل حل می شود

البته مشکلات این سیستمی که الان دارید یعنی روی جوملا 1.5 هم خیلی زیاده یعنی اصلا وب سایت شما بهینه سازی نیست
مشکل اساسی چند لینک برای یک مطالب هست یعنی داپلیکیت لینک هست
مشکل بعدی مطالب وب سایت شما از نظر on site یعنی بهینه سازی داخلی به وسیله مدیر وب سایت اصلا رعایت نشده
مشکل بعدی اصلا قالب وب سایت شما و کانتت مطالب شما در صفحه مطالب اصلا بهینه سازی نشده و از نظر تگ h بندی وب سایتش ما مشکل داره
لینک های خارجی از وب سایت شما به وب سایت های دیگر بسیار زیادی هست به صورت غیر معمول باعث امتیاز منفی شدید می شود بلایی که سر تبادل لینک ها در اومد

شما بازدید واقعیتون از گوگل آنالیز بگیرید نه سیستم های جانبی
بازدید وب سایت شما به روزی 50 نفر به زودی می رسه
رتبه وب سایت شما
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ایران هم 31 هزار هستید

فکر می کنم از اول روی یک سایت جدید با بهینه سازی 100 درصد به وسیله یک برنامه نویس براتون انجام بده مطالب خوتون وارد کنید و یک سری مشاوره ها برای ثبت مطالب وب سایت شما انجام بشه خیلی بهتره

مشکلات عجبی در **عبارت غیر مجاز** متن هاتون دارید که اصلا ربطی به مطالب شما نداره
RSS • mod_vvisit_counter • mod_vvisit_counter • mod_vvisit_counter • mod_vvisit_counter • mod_vvisit_counter • mod_vvisit_counter • mod_vvisit_counter • آگهی • آگهی • PostDateIcon • • • • • • PostDateIcon • • • • • • libooks-logo • PostDateIcon • terminal • PostDateIcon • apache • PostDateIcon • xamin • PostDateIcon • linux • PostDateIcon • backtrack • PostDateIcon • terminal • PostDateIcon • backtrack • PostDateIcon • blog

مشکل بعدی پایین بودن چگالی صفحه وب سایت شما و چند لینکی هست که اراجع بی مورد به ساب دامین بوده

فکر می کنم تنها بازدیدی که درید اونم تو این صفحه هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی شما بازدید صفحه وب سایت اصلی خودتون فدای یک ساب دامین روی وب سایت خودتون کردید که این صفحه هم مشکلات زیادی دارد

خیلی مشکلات دیگر هست که فکر می کنم تو پست نمی گنجه
من اگر مشاور شما بودن و برنامه نویس شما کلا یک تغییرات اساسی می دادم در وب سایت شما
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان