زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***تخمین قیمت طراحی سایت!***
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ صبح
ارسال: #1
Question ***تخمین قیمت طراحی سایت!***
سلام من میخام یک سایت دوزبانه که دارای یک دیتابیس و قابلیت ثبت نام کاربر هست طراحی کنم خواستم بدونم هزینه طراحی با فلش وبدون فلش حدودا چقدره! وچطور باید روی یک سایت قیمت گزاری کنم! درضمن هیچ دمو برای نشون دادنم ندارم!

درضمن هزینه سئو سایت به چه شکل است؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ عصر
ارسال: #2
RE: ***تخمین قیمت طراحی سایت!***
درود بر شما
هزینه این قبیل موارد بیشتر توافق است و بستگی به نوع کار و زمانی که برای آن صرف می شود دارد
اما به طور کلی طراحی سایت دو زبانه از 250 به بالا و سئو از 100 به بالا

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hirbod ، mrt69
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ صبح
ارسال: #3
قیمت دادن هم توافقی هم بسته به انصاف شما داره

به نظرم باید با توجه به زمان و انرژی که روی سایت می زارید و کیفیت کاری که ارائه می دید هزینه دریافت کنید

نه خیلی زیاد باشه که برای مشتری سخت باشه نه خیلی پایین باشه که هم ارزش کار خودتون پایین بیاد هم کلا همکاران طراح وبی که همکارتون به حساب می اند
امضاء mrt69
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #4
معمولا بر اساس کد نویسی استفاده شده برسی قیمت می شه
ولی من مثلا اگر بخوام یک وب سایت دو زبانهبزنهم فقط برای قالبش 450 هزار تومان پول می گیرم چون زمان زیادی رو برای صرف می کنم و هم زمان بهینه سازیشم می کنم از نظر سئو

بازم این قیمت ها توافقی و اصلانم ربط به انصاف نداره ارزش کار بر اساس برنامه نویسی و زمانی که می زارید هست
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان