زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت ثبت نام پیشرفته جوملا
۲۸-۳-۱۳۹۰, ۰۵:۵۵ صبح
ارسال: #1
کامپوننت ثبت نام پیشرفته جوملا
با اين افزونه ميتونيد يه فرم دلخواه براي ثبت نام تو سايت اماده كنيد.
[تصویر:  screenshotmighty.png]

فایل‌(های) پیوست شده
alpharegistration.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2798
اندازه 1,008.61 کیلوبایت

امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Pourdaryaei ، farjadp ، mking ، شاهین سمیع عادل ، سید منصور فیروزه ، zaynab_1982 ، shafiee ، btheme ، zaban26 ، mig-mig ، memare-ahvaz ، saeidfar ، majhool_yf ، dotnetmaster ، M.R.H ، bojnord87
۲۸-۳-۱۳۹۰, ۱۰:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: کامپوننت ثبت نام پیشرفته جوملا
سلام من یه کامپوننت لازم دارم که بتونه عکس هم از کاربر بگیره

ممنون میشم اگه کمک کنید
۲۸-۳-۱۳۹۰, ۱۱:۴۷ عصر
ارسال: #3
براي اين كار افزونه اي نديدم و شايد ديگر دوستان ديده باشند ولي بايد از فرم سازها استفاده كنيد يا از كامپوننت كاميونيتي بيلدر (cb) استفاده كنيد.البته يادم نيست اضافه كردن آواتور را دارد يا نه ولي كاملترين ماژول ثبت نام جوملا را دارد.البته مگي رجيستريشن از همه كاملتر است ولي تجاري است و نسخه تال شده اي هم از ان موجود نيست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mohsen1989 ، zaban26 ، memare-ahvaz
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۳۷ صبح
ارسال: #4
من اینو نصب کردم قالب بهم خوردست و قیافه نا خوشایندی گرفته
کامپوننتی هم هستش که بعد بشه بهش چند فرم اضافه کرد و بعد از ثبت نام لینک فعال سازی بسازه و کاربر بعد از وارد شدن به ایمیل خودش بتونه رو لینک کلیک کنه و ثبت نام و فعال بسازه ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط zaban26 ، memare-ahvaz
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۲:۵۰ صبح
ارسال: #5
در بعضی از قالب ها باید کدهایی اعمال شود که افزونه های مختلف بتوانند در آن به درستی نشان داده شوند .
بعضی از قالب ها یکسری از این تنظیمات را دارند ( همه تنظیمات برای همه قالب ها امکان پذیر نیست چون تعداد افزونه ها زیاد است و روش لود شدن بعضی از افزونه ها با هم متفاوت است ) اما بعضی از قالب ها نیز این تنظیمات برایشان انجام نشده .
اگر می بینید یک افزونه در قالبی به درستی عمل نمی کند به دلیل آن است که یکسری کد به قالب باید اضافه شود . ولی ممکن است آن افزونه در قالبی دیگر به درستی نمایش داده شود .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، zaban26 ، memare-ahvaz
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ صبح
ارسال: #6
شما کامپوننت دیگه ای سراغ ندارید که بشه ثبت نام فارسی فقط با قابلبت تایید ثبت نام داشته باشه همونی که بالا به عرض تون رسوندم
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
 سپاس شده توسط zaban26
۴-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ صبح
ارسال: #7
پاسخ شما همان پاسخ آقای گنجی است .

(۲۸-۳-۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ عصر)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براي اين كار افزونه اي نديدم و شايد ديگر دوستان ديده باشند ولي بايد از فرم سازها استفاده كنيد يا از كامپوننت كاميونيتي بيلدر (cb) استفاده كنيد.البته يادم نيست اضافه كردن آواتور را دارد يا نه ولي كاملترين ماژول ثبت نام جوملا را دارد.البته مگي رجيستريشن از همه كاملتر است ولي تجاري است و نسخه تال شده اي هم از ان موجود نيست.
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، zaban26 ، memare-ahvaz
۷-۷-۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ عصر
ارسال: #8
این رو من اینستال کردم خود سیستم رجیستر جوملا رو هم خراب کرد !
 سپاس شده توسط zaban26 ، ali_tavanaie
۷-۷-۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ عصر
ارسال: #9
دوست عزیز
تنظیمات را به خوبی انجام دهید
اگر از نظر تنظیمان مطمئن هستید قالب را تعویض کرده و تست کنید و نتیجه رو اعلام نمایید
موفق باشیدRose
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط صابرمحمدی ، Reza Ganji ، zaban26 ، memare-ahvaz
۷-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #10
من نصب کردم و برای من تو تر قالب ها عالی کار کرد!
بته من با قالب های shape5 کار میکنم که مشکلی باهاش نداشتم !
امضاء shafiee
-----------------------------
« چه زیباست هنگامی که در اوج نشاط و بی نیازی هستی دست به دعا برداری »
« جبران خلیل جبران »

------------------------------
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji ، zaban26 ، memare-ahvaz
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان