زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كنترل پنل و سايتم مسدود شده؟!
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ عصر
ارسال: #1
كنترل پنل و سايتم مسدود شده؟!
سلام صبح بخير
متاسفانه با غير فعال كردن پلاگين كنترل پنلم سايت و كنترل پنل هر دو مسدود شده و نمي توانم دسترسي داشته باشم، اگر كسي مي تواند به من كمك كند. (لطفا توضيحات دقيق باشد)
يكي از كاربران به من گفت: "باید وارد هاست بشید و از طریق phpmyadmin برید و اون دو تا پلاگین مورد نظر رو فعال کنید" مي خواهم بدانم اسم آن دو پلاگين چيست و روش فعال كردن آنها چگونه است.
باتشكر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ عصر
ارسال: #2
RE: كنترل پنل و سايتم مسدود شده؟!
درود
شما دقیقا بفرمایید چه چیزی رو غیر فعال کردید؟؟ تا دوستان راهنمایی کنند
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ عصر
ارسال: #3
RE: كنترل پنل و سايتم مسدود شده؟!
نقل قول: ارسال کننده skmr200 - امروز ۱۰:۱۵ صبح
سلام صبح بخير
متاسفانه با غير فعال كردن پلاگين كنترل پنلم سايت و كنترل پنل هر دو مسدود شده و نمي توانم دسترسي داشته باشم، اگر كسي مي تواند به من كمك كند. (لطفا توضيحات دقيق باشد)
يكي از كاربران به من گفت: "باید وارد هاست بشید و از طریق phpmyadmin برید و اون دو تا پلاگین مورد نظر رو فعال کنید" مي خواهم بدانم اسم آن دو پلاگين چيست و روش فعال كردن آنها چگونه است.
باتشكر
سلام از phpmyadmin مقدار پلاگین را از "0" به "1" باید تغییر بدید
و پلاگین ها رو هم باید خودتون بدونید چی هست.

اینم تست کنید شاید جواب داد=>
پوشه پلاگین ها رو اسمش و عوض کنید و از بسته نصبی جوملا پوشه پلاگین را جایگزین کنید

البته این روهم بگم که من خودم قبلا همچین اشتباهی رو انجام دادم اما هیچکدوم از این روشها جواب نداد و نهایتا از پشتیبان هاستم خواستم بکاپ و برام برگردونه.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان