زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۱۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور Bad Request400
۲۵-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ صبح
ارسال: #1
ارور Bad Request400
من از افزونه لینک دار کردن متون برای ایجاد لینکهای داخلی در سایت خودم استفاده میکنم که نامش این است:
com_keytolink_1.0.9_j16
برای ایجاد لینک مورد نظر، آدرس لینک مطلب مربوطه را از محل آدرس بار مرورگر کپی میکنم و در قسمت لینک در افزونه مذکور کپی و آنرا تایید میکنم. حالا اگر بیایم همان آدرسی را که کپی کردم از داخل افزونه بردارم و در آدرس بار مرورگر کپی کنم، مشاهده میکنم که این آدرس نسبت به آدرس اولیه، یک یا دو کلمه کم دارد. مثلا لینک مطلب جنگ جهانی دوم:
در آدرس اصلی، در انتهای آدرس کلمه جنگ جهانی دوم موجود است اما وقتی آدرس را از داخل افزونه برمیدارم و در مرورگر کپی میکنم، در انتهای لینک
فقط کلمه جنگ موجود است و کلمات جهانی و دوم حذف شده است. حالا من نمی دانم چرا این مشکل بوجود می آید.

لینک زیر را باز کنید و در ابتدای متن، بر روی کلمه جنگ جهانی دوم که برنگ سبز است کلیک فرمایید، ارور مربوطه و آدرسی که نسبت به آدرس اصلی جنگ جهانی دوم که در سایت موجود است، متفاوت است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینهم ارور Bad Request400

Your browser sent a request that this server could not understand.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2.2.25 (Unix) mod_ssl/2.2.25 OpenSSL/1.0.0-fips mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 Server at نگارستان Port 80
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #2
RE: ارور Bad Request400
درود بر شما
ظاهرا مشکل حل شده! لینک بدون مشکل باز شد
برای لینک دادن به مطلب در جوملا می توانید از کد زیر هم استفاده کنید
index.php?option=com_content&view=article&id=46
بجای 46 باید شماره مطلبی که می خواهید به آن لینک دهید را تنظیم کنید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان